Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

З метою комплексного вирішення проблем сімей з дітьми сьогодні, 26 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Бориса Яцковавідбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Відкриваючи засідання, очільник комісії зазначив, що головне завдання комісії – захистити права дитини. Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток неповнолітнього, формування його особистості, моральних та етичних норм.

При розгляді питань сьогоднішнього засідання чимало непорозумінь викликало неналежне, а точніше, вкрай безвідповідальне ставлення батьків до виконання батьківських обов'язків відносно неповнолітніх дітей. Батьки не визнавали власної провини, так і не змогли пояснити, коли прийде усвідомлення особистої відповідальності за долю своєї дитини.

Проаналізувавши подані матеріали, членами комісії запропоновано по кожному питанню алгоритм вирішення задля захисту законних прав і інтересів дитини.

Крім того, на порядок денний було винесено питання щодо захисту житлових і майнових прав та інтересів дітей, зокрема, про надання дозволу на оформлення земельної ділянки, котра розташована на території Сахновецької сільської ради, а такожна вчинення правочину – укладення договору дарування житлового будинку та земельних ділянок на території м.Ізяслав. Усі ці порушені питання вирішено на користь дітей.

За матеріалами служби у справах

дітей райдержадміністрації

271
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.