Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

26 травня голова районної державної адміністрації Борис Яцков провів засідання колегії, у ході якої розглянуто питанняпро підсумки проходження опалювального сезону 2015/2016 років, організацію підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимових умовах 2016/2017 років, про хід проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та днів благоустрою територій населених пунктів, про соціальний захист ветеранів війни та підсумки роботи виконавчого комітету Двірецької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Заслуховуючи перше питання порядку денного, завідувач сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Оксана Фіялко тадиректор КП «Ізяславтепломережа» Богдан Коцюбинськийпідвели підсумки проходження в Ізяславському районі опалювального сезону 2015/2016 років та організацію підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимових умовах 2016/2017 років. Зокрема було наголошено, що опалювальний сезон пройшов без зривів та надзвичайних ситуацій. За період його проходження не зафіксовано жодного випадку відключення споживачів від систем життєзабезпечення. Дві аварійних бригади забезпечили оперативну ліквідацію аварійних ситуацій, оперативно реагували на заяви та звернення громадян. За весь опалювальний період надійшло 13 заяв з питань теплопостачання: у жовтні 12 (повітряні корки в системі) – ліквідовано протягом кількох годин, та в листопаді — 1 заява – замінено закільцівку квартири.

Зпитань водопостачаннята каналізації скарги не надходили, пориви ліквідовувались в оптимальні терміни.

З питань надання послуг з утримання житла всі заявки виконуються протягом 12 годин з моменту поступлення, скарг не було.

Цьому передувала значна організаційна робота місцевих органів вико­навчої влади та органів місцевого самоврядування.

Комунальним підприємством «Ізяславтепломережа» використано 105 тис. грн. власних коштів на підготовку 8 котелень та 6,5 км теплових мереж та 300 тис. грн. на замінену пальників на піролізні на 1 котельні.

Перед початком опалювального сезону теплопостачальним підпри­ємством міста отримано ліміти на природний газ. Забезпечено стабільне теплопостачання 49 багатоквартирних житлових будинків, 2 навчальних закладів, 5 дитя­чих садочків та 3 позашкільних навчальних закладів, які мають централізоване теплопостачання.

За опалювальний період 2015/2016 року комунальним підприємством теплопостачання спожито 1956,6 тис. куб. мприродного газу на суму 4781,3 тис.грн., проплачено – 5720,9 тис.грн.

Боргів за електроенергію підприємство водопровідно-каналізаційного господарства на даний час не має.

Членами колегії було звернуто особливу увагуте, що в ході підготовки до нового опалювального сезону особливу увагу слід звернути на підготовку до зими соціальної сфери та житлового фонду, проведення ремонту та утеплення фасадів, покрівель, утеп­лення вікон, відновлення внутрішньо-будинкових систем опалення та гарячого водопостачання, оснащення інженерних вводів багатоповерхових будинків та об'єктів соціальної сфери засобами обліку та регулювання споживання тепло­вої енергії, розширення практики надання паспортів готовності об'єктів до опалювального сезону.

Другим питанням засідання обговорено підсумки проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та днів благоустрою територій населених пунктів. Завідувач сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Оксана Фіялко доповіла, що під час проведення акції «За чисте довкілля»: висаджено та посіяно майже 270 га. лісу ДП "Ізяславське лісове господарство», міською та сільськими радами висаджено 3,3 тис. шт. саджанців дерев,0,6 тис. шт. кущів, упорядковано 16,19 тис. кв.м.квітників та газонів; упорядковано 93,9 га територій, парків, скверів, алей; ліквідовано 138 стихійних сміттєзвалищ, з яких вивезено 31,127 тис. куб.м сміття; очищено від сміття берегів водойм площею 10,2 тис. м2; упорядковано 79 кладовищ, а також братські могили, місця почесних поховань, меморіали тапам'ятники; автобусні зупинки на території міської та сільських рад в ціломуприведені у належнийсанітарний стан та відремонтовані. На території міста та району ліквідовано 138 несанкціонованих сміттєзвалищ. Проте значна кількість стихійних смітників ще залишилась як на території міста, так і в деяких селах, а найбільше за межами населених пунктів у придорожніх лісопосадках та в лісових масивах.

Розпочато ямковий ремонт доріг та тротуарів. В 2016 році на ремонт доріг комунальної власності із місцевих бюджетів передбачено кошти в сумі 2328,3 тис. грн., в тому числі міською радою 952 тис. грн., з них 160 тис. грн. на капітальні ремонти. На виконання районної програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значенняв Ізяславському районі на 2015-2017 роки районною та сільськими радами виділено кошти в сумі 2860 тис. грн., в тому числі з районного бюджету — 1,0 млн. грн., з бюджетів Білівської (260 тис.грн.), Білогородської(100 тис.грн.), Білотинської (400 тис.грн.), Борисівської (50 тис.грн.), Ліщанської (300 тис.грн.), Михнівської (50 тис.грн.), Плужненської (80 тис.грн.), Радошівської (50 тис.грн.), Ріпківської (50 тис.грн.), Сошненської (400 тис.грн.), Теліжинецької (50 тис.грн.) таТишевицької (70 тис.грн.) сільських рад. Вже завершені роботи по ремонту об'їзної дороги м. Ізяслав, відрізків доріг на дорогах загального користування Чіпці – Григорівка через Ліщани, Ізяслав – Тишевичі. Завершені також роботи на дорогах Поліське — Михнів (міст через річку Горинь) та Білогородка – Мирнедо Р-32.

У ході розгляду питання про соціальний захист ветеранів війни начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко наголосив, що станом на 01 травня 2016 року на обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації перебувають: 167 – інвалідів війни; 560 – учасників бойових дій; 224 – членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни; 1477 – учасників війни; 6 – жертв нацистських переслідувань.

Управлінням стовідсотково та в повному обсязі у 2015 році проведено виплату в готівковій формі пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговим категоріям громадян на суму 1625,4 тис. грн. для 1946 домогосподарств, внаслідок чого всі домогосподарства пільговиків мали можливість до опалювального періоду придбати паливо за потребою.

В 2016 році проведено роботу по прийому списків від сільських рад та заяв від громадян для проведення виплати пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговим категоріям громадян в готівковій формі. Нараховано готівку на придбання твердого палива та скрапленого газу для 1577 домогосподарств ветеранів війни на суму 1686,0 тис. грн. Виплачено кошти на придбання твердого палива та скрапленого газу для 1519 домогосподарств на суму 1650,1 тис. грн. Виплату готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу буде продовжено по мірі надходження коштів.

Станом на 01.05.2016 року ветеранам війни на житлово-комунальні послуги надано пільг на суму 3625,8 тис. грн. Існувала заборгованість на початок року 695,9 тис. грн. (в т.ч. 687,8 тис. грн. – заборгованість минулих років). Профінансовано організаціям-надавачам послуг 1461,3 тис. грн. Заборгованість по субвенціях з державного бюджету перед організаціями-надавачами послуг становить 2860,4 тис. грн. (в т.ч. 8,1 – тис. грн. – заборгованість минулих років).

В міській та 23 сільських радах прийняті відповідні Програми по соціальному захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Виділені кошти на виконання програм в сумі 597348,00 грн.Жителями району надавалась благодійна допомога на суму 240762,00 грн. Крім цьогомешканцями району для учасників АТО надавалась допомога продуктами харчування, зокрема картоплею, консервацією, а також одягом, ковдрами. Сім'ї учасників АТО забезпечувались дровами.

В 2016 році професійну адаптацію пройшов один учасник АТО. Психологічну реабілітацію у 2015 році пройшло 3 учасники АТО, в 2016 році – 4. В 2016 році 2 учасники АТО забезпечені протезно-ортопедичними виробами.

Про підсумки роботи виконавчого комітету Двірецької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади членів колегії інформувалиДвірецький сільський голова Тетяна Гнатюк та завідувач сектору організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Вадим Губернатор.

В.Кучерук

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.