Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

27 вересня заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко провів черговезасідання колегії райдержадміністрації.

Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі членів колегії та присутніх на засіданні проінформував начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель. «З метою ефективного управління бюджетними коштами протягомзвітного періодупоточного року управлінням фінансів районної державної адміністрації проведено: 39 перевірок правильності складання та затвердження кошторисів бюджетних установ та органів місцевого самоврядуванняна 2018 рік; вивчення стану дотримання розпорядку роботи та відпрацювання робочого часу працівниками закладів освіти і дотримання лімітів споживання енергоносіїв в закладах освіти; вивчення стану організації роботи пришкільних таборів відпочинку», — доповів Сергій Володимирович.

Також було наголошено, що аналіз результатів перевірок свідчить про те, що у переважній більшості порушення фінансово-бюджетної дисципліни пов'язані із недостатнім контролем керівників установза використанням бюджетних коштів.

По проведених перевірках надавались пропозиції розпорядникам коштівщодо усунення та недопущення в подальшому аналогічних порушень.

Також доповідач зазначив, що Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області в червні-серпні 2018 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Ізяславської центральної районної лікарні. Встановленоряд порушень законодавства, що призвелидо матеріальної шкоди на загальну суму920368,98 грн., з яких відшкодовано в ходіревізії 906073,05 грн.

Заступник головного лікаря з медичної частини Ізяславської центральної районної лікарні Світлана Кущук дала пояснення із наведених доповідачем фактів.

Про організацію архівної справи в закладах освіти району членам колегії доповіли: начальник архівного відділу районної державної адміністрації Надія Остапова та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Людмила Крюкова.

Начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Ткачук, інформуючи про завершення збирання врожаю сільськогосподарських культур та проведення комплексу осінньо-польових робіт, зазначив, що по всіх категоріях сільгоспвиробників району в 2018 році було проведено посів сільськогосподарських культур на площі 58,2 тис. га, в тому числі: 27,8 тис. га зернових культур, 21 тис. га технічних культур, 6,1 тис. га кормових культур, 3,3 тис. га овочів і картоплі. У сільськогосподарських підприємствах району під посівами сільськогосподарських культур було зайнято 47 тис. га рільних земель, з них: 24,4 тис. га зернових культур, 20,9 тис. гатехнічних культур, 0,64 тис. га кормових культур, овочі – 966 га.

Наразі повністю завершено збирання ранніх зернових на площі 15,2 тис. га, намолочено 79,2 тис. тонн зерна при урожайності 52 ц/га.

Крім ранніх зернових культур проводилось збирання і технічних культур, які також займають значну питому вагу в структурі посівних площ. Так, озимого ріпаку у 2018 році зібрано на площі 4,4 тис. га. Валовий збір його насіння склав 13,8 тис. тонн, урожайність 32 ц/га.

Також, в господарствах районузібрано кормові культури з площі 640 га, тобто здійснювалась заготівля кормів для потреб тваринницької галузі. Заготовлено 1,5 тис. тонн сіна, 6,1 тис. тонн сінажу, 11,7 тис. тонн силосу та 7,0 тис. тонн. зернофуражу, що становить 100 і більше відсотків від потреби.

З вересня розпочалось збирання пізніх культур, зокрема проводиться обмолот сої з 10 тис. га. На даний час зібрано 1,5 тис. га. Соняшнику зібрано 2,5 тис. га із 4,5 тис. га. Викопано 361 га цукрових буряків із 1881 га посіяних. Крім того, проводиться збирання гречки. Вже змолочено 236 га із 288 га. Також, необхідно зібрати кукурудзу на зерноз площі 9,7 тис. га.

Під урожай 2019 року сільськогосподарськими підприємствами прогнозується проведення посіву озимих культур на площі 12,4 тис. га, з них: озимих зернових — на площі 9,3 тис. га, озимого ріпаку — на площі 3,1 тис. га. Проведена відповідна підготовча робота. Зокрема засіяно1033 тонни насіння озимих зернових культур, що складає 107 відсотків до потреби.

Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року інформував завідувач сектору організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Вадим Губернатор.


За матеріалами сектору організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.