Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук 29 березня провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Про роботу Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді членам колегії доповіла директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Косовська.

Доповідач наголосила, що діяльність районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спрямована на забезпечення державної підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження сімейного неблагополуччя, профілактики соціального сирітства. Завдання спеціалістів центру – раннє виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, надання практичної допомоги у розв'язанні проблем сімей зазначеної категоріїтаподоланню складних життєвих ситуацій, які перешкоджають їх повноцінному функціонуванню, робота із особами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сім'ями із низьким виховним потенціалом, сім'ями, в яких проживають особи, звільнені з установ виконання покарань, засуджені без позбавлення волі, сім'ї, члени яких постраждали від насильства, сім'ями вимушених переселенців Луганської та Донецької областей, учасниками АТО та їх сім'ями.

Упродовж 2017 року до центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді надійшло 718 повідомлень від суб'єктів соціальної роботи — центральної районної лікарні, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей Ізяславської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, Ізяславського районного сектору з питань пробації та ін., на підставі яких проведено 581 оцінок потреб дитини та її сім'ї.З цією метою та для проведення безпосередньої соціальної роботи за місцем проживання таких сімей упродовж 2017 року здійснено 167 виїздів у сільську місцевість, охоплено виїздами 57 населених пунктів району.

Районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано надання соціальних послуг, спрямованих на ресоціалізацію дітей та молоді, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі. За направленням Ізяславського районного сектору з питань пробації Центрально-західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань упродовж 2017 року організовано соціально – профілактичну роботу із 21 особою, засудженою до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, з них 4 неповнолітніми та 17 молодими особами даної категорії молоді віком від 18 до 35 років.У 2017 році до центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звернулись 4 особи, звільнені з місць позбавлення волі, з якими організовано соціальну роботу відповідно до потреб осіб зазначеної категорії.

Начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Ткачук проінформував членів колегії про стан готовності агроформувань району до проведення комплексу весняно-польових робіт.

Зокрема Володимир Васильович зазначив, що відповідно до прогнозу у 2018 році по всіх категоріях господарств планується зайняти посівами сільськогосподарських культур 58,4 тис.га, у тому числі по сільськогосподарських підприємствах 46,8 тис.га.

Сільськогосподарськими підприємствами в 2018 році планується провести посів: зернових культур – 23,5 тис. га; технічних культур – 21,1 тис. га; овочевих культур – 1,2 тис. га; кормових культур — 1,0 тис. га.

«Восени минулого року в сільськогосподарських підприємствах району було проведено посів озимих зернових культур на площі 8,8 тис. га, з них озимої пшениці – 6,9 тис. га, озимого ячменю – 1,6 тис. га, озимого жита – 260 га. Крім того посіяно озимий ріпак на площі 4,2 тис. га. За результатами останнього обстеження сходи були отримані на 100 % засіяних площ озимих зернових культур, із них у доброму стані знаходиться 72,3% посівів озимих зернових культур, в задовільному стані — 26 %, слабкі і зріджені — 2 %. Крім того посіви озимого ріпаку знаходяться у доброму стані – 59 %, у задовільному стані – 37 %, слабкі і зріджені — 4 %», — доповів В.Ткачук.

У сільськогосподарських підприємствах району проведена робота по підготовці насіння ярих культур. Так, у сільськогосподарських господарствах станом на 20 березня 2018 року засипано 2461 т насіння ярих культур, що складає 112 % від потреби.

Першочерговими заходами при проведенні весняно-польових робіт є підживлення озимих культур.

Також члени колегії розглянули інформацію завідувача сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктора Кучерука про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.12.2016 № 1085/2016-р «Про план районних заходів з відзначення в Ізяславському районі 100-річчя подій Української революції 1917 — 1921 років та вшанування пам'яті її учасників на період до 2021 року». Він розповів про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, закладів освіти та культури району про проведену роботу із означеного питання. Озвученавиступаючим інформація було проілюстрована відповідними фотоматеріалами та іншими інформаційними ресурсами.

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, у виконавчих комітетах міської й сільських рад за ІV квартал 2017 року та заходи щодо її покращення інформувала начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації Тамара Камінська.

На засіданні було розглянуто план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року.

29.03.2018 р.

За матеріалами сектору організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.