Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

31 березня відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації за участю керівництва органів місцевого самоврядування та державних органів влади Ізяславщини. На порядок денний було винесено ряд важливих питань, зокрема про роботу галузей господарського комплексу району за 2015 рік.

Розпочав колегію начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Ткачук, котрий виступив із питанням стану готовності агроформувань району до проведення комплексу весняно-польових робіт. Доповідач поінформував присутніх про обсяги весняно-польових робіт, які стоять на сьогоднішній день перед аграріями району, а також про труднощі, із якими доводиться стикатись.

Наступне питання стосувалось діяльності закладів охорони здоров'я району та перспективи їх розвитку. Із цим питанням виступили головний лікар Ізяславської районної центральної лікарні Олександр Агапій та головний лікар КЗ «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук. Доповідачі поінформували про стан розвитку вгалузі охорони здоров'я, зокрема зупинились на проблемних питаннях. Підсумовуючи дане питання, виступаючі висловили своє бачення щодо шляхів розв'язання нагальних проблем розвитку сфери охорони здоров´я, а також досягнення мети через реалізацію перелічених ними пріоритетів.

Про підсумки роботи районної служби зайнятості прозвітувала директор Ізяславського районного центру зайнятості Марія Літвінчук. Головний акцент доповідач зробив на тому, що підсумки свідчать про значну роль районної служби зайнятості у збереженні позитивної динаміки на ринку праці в надзвичайно складних умовах. Впродовж відповідного періоду служба зайнятості виконувала взяті на себе зобов'язання в пріоритетних напрямках діяльності.

Останнє питання порядку денного засідання колегії стосувалось плану роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2016 року, із яким виступив завідувач сектору організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Вадим Губернатор.

Варто відзначити, що в ході засідання відбулася ділова зацікавлена розмова із внесенням дієвих пропозицій з метою покращення роботи, врахованих при прийнятті відповідних рішень.

За результатами роботи колегії прийнято відповідні рішення, а також встановлено відповідні терміни їх виконання.

За матеріалами загального відділу

апарату райдержадміністрації

256
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.