Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

25 лютого голова райдержадміністрації Борис Яцков провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань, зокрема про роботу галузей господарського комплексу Ізяславщини за 2015 рік. З даного питання виступив начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Віктор Клімчук, котрий поінформувавприсутніх про стан розвитку промисловості, сільського господарства, транспортно-дорожнього комплексу, про залучення інвестицій в розвиток економіки району, про зовнішньоекономічну діяльність, розвиток підприємництва, податково-бюджетну політику, та інше. Головний акцент доповідач зробив на тому, що протягом 2015 року робота органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, промислових та аграрних підприємств, установ, організацій бюджетної та соціальної сфер, малого та середнього бізнесу району була спрямована на нарощення обсягів виробництва та реалізації промислової, сільськогосподарської продукції, виконання планових завдань із наповнення бюджетів усіх рівнів, економне витрачання енергоносіїв, забезпечення виконання заходів програм соціального спрямування. Підсумовуючи дане питання, виступаючий висловив своє бачення щодо шляхів розв'язання нагальних проблем розвитку економіки і соціальної сфери у поточному році, а також досягнення мети через реалізацію перелічених ним пріоритетів.

Наступне питання стосувалось підсумків виконання районного бюджету за 2015 рік. Із цим питанням виступив начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель. Доповідач зауважив, що протягом минулого року в райдержадміністрації проведена певна робота щодо спрямування на наповнення дохідної частини місцевих бюджетів та вишукання додаткових джерел надходжень до місцевих бюджетів, активізувавши роботу з детінізації економіки та збільшення надходження податку з доходів фізичних осіб. Важливо, що зведений бюджет району по доходах загального фонду за 2015 рік виконаний на 102,0%. Завдяки злагодженості дій всієї команди є всі шанси отримати такий показник і у 2016 році.

Про підсумки роботи виконавчого комітету Великопузирківської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади прозвітували Великопузирківський сільський голова Олександр Федорчук та завідувач сектору організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Вадим Губернатор.

Варто відзначити, що в ході засідання відбулася ділова зацікавлена розмова із внесенням дієвих пропозицій з метою покращення роботи, врахованих при прийнятті відповідних рішень.

Крім того, підсумовуючи розглянуті питання, Борис Яцков висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями, сільськими радами та підприємствами району, адже спільна робота спрямована на єдину стратегію – соціально-економічний розвиток району і в цілому – покращення рівня життя кожного громадянина. За результатами роботи колегії прийнято відповідні рішення, а також встановлено відповідні терміни їх виконання.

За матеріалами загального відділу

апарату райдержадміністрації

302
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.