Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

24 листопада під керівництвом голови райдержадміністрації Бориса Яцкова відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Відкриваючи засідання, голова районної державної адміністрації звернувся до присутніх із проханням дотримуватись регламенту та побажав плідної співпраці у розгляді важливих питань.

На порядок денний засідання колегії винесено чотири питання, розглядаючи які Б.Яцков та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи у відповідному напрямку.

Зацікавленість присутніх викликала інформація, яку надав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко, котрий доповів про стан надання субсидій на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива та скрапленого газу. Зважаючи на те, що збільшилась кількість звернень з питань призначення та виплати субсидії, прийнято рішення продовжити проводити широку інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення щодо оновленого порядку надання житлових субсидій, забезпечивши надання чітких аргументованих роз'яснень у разі відмови в їх призначенні.

Із інформацією по розгляду наступного питання порядку денного виступила перший заступник начальника Білогірського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області Олена Петрікова. Вона доповіла про стан пенсійного страхування в Ізяславському районі. Олена Ростиславівна зазначила, що протягом поточного року робота Білогірського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в районі була спрямована напослідовний курс підвищення стандартів життя громадян та їхнього добробуту. Водночас виконання цього важливого державного завдання спонукає до пошуку додаткових резервів, розв'язання проблем, які ускладнюють надходження власних коштів в обсягах, необхідних для наповнення бюджету. Бюджет Пенсійного фонду в районі наповнюється завдяки мобілізації зусиль районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування, правоохоронних та силових структур.

Питання щодо стану та перспектив розвитку галузі тваринництва, а також про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації та у виконавчих комітетах міської й сільських рад за ІII квартал 2016 року оформлено протокольним рішенням.

Підсумовуючи розглянуті на колегії питання, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

За результатами засідання колегії було прийнято відповідні рішення.


88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.