Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

25 серпня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, котре провів голова райдержадміністрації Борис Яцков. У засіданні взяли участь члени колегії, а також доповідачі.

Перше питання порядку денного стосувалось виконання районного бюджету за перше півріччя поточного року. За інформацією заступника начальника управління фінансів районної державної адміністрації Світлани Панчук впродовж звітного періоду робота райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування була направлена на забезпечення виконання основних показників місцевих бюджетів, що дало можливість в цілому мобілізувати до загального фонду зведеного бюджету району фінансовий ресурс в обсязі 122 149 175 грн., що до затвердженого плану на звітний період склало 102,4 %. Видаткова частина виконана на 93,7 %. Крім того, доповідач проаналізувала виконання річних планових показників місцевих бюджетів району. Колегіально звіт про виконання районного бюджету за звітний період було схвалено та прийняті відповідні рішення направлені на активізацію роботи по легалізації заробітної плати, наповненню місцевих бюджетів району та економного і ефективного використання бюджетних коштів.

Значна увага була приділена питанню підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років. Завідувач сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Оксана Фіялко прозвітувала хід виконання заходів щодо організаційного забезпечення підготовки до чергового опалювального сезону. Детально зупинилась на проблемних питаннях та висловила своє бачення шляхів їх вирішення.

Не менш важливим залишається питання стану підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року. Із цим питанням виступила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Лариса Сологуб. Доповідач зазначила, що протягом першого півріччя поточного року проводилась відповідна робота з оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району. Крім того створено освітній округ, метою якого є забезпечення рівного доступу школярів до якісної освіти та створення відповідних умов для здобуття освіти. Прозвітувала про заготівлю дров та вугілля навчальними закладами на опалювальний період. Наостанок озвучила низку проблемних питань, які потребують фінансування.

Завідувач сектору організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Вадим Губернатор разом із Тишевицьким сільським головою Ларисою Розомнюк підсумували роботу виконавчого комітету Тишевицької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

З розглянутих на засіданні колегії питань було прийнято відповідні рішення.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

114
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.