Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання Ізяславської районної Координаційної ради з питань сім’ї

Відбулось засідання  Ізяславської районної Координаційної  ради з питань сім’ї

20 вересня в районній державній адміністрації за ініціативи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молодівідбулося чергове засідання Ізяславської районної Координаційноїради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім'ї та протидії торгівлі людьми.

Головна мета діяльності ради – розгляд питань, які потребують міжгалузевої узгодженої співпраці щодо запобігання насильству в сім'ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Ізяславському районі, налагодження співробітництва органів виконавчої влади, підприємств, установ, громадських організацій у даних напрямах діяльності. Засідання відбулося під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Левченка.

У ході засідання зокрема було розглянуто питання взаємодії представників структурних підрозділіврайонної державної адміністрації, правоохоронних органів, організацій, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї та над дітьми.

Також учасники зібрання розглянули питання потреби в утворенні мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на території Ізяславського районуза результатами обговорення членами Координаційної ради постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018р. №654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».


За матеріалами Ізяславськогорайонного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.