Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації

Відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації

Відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації

У п'ятницю, 30 березня, в райдержадміністрації відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. На запрошення громадської ради участь у її засіданні взяв заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

Обговорюючи питання порядку денного стосовно проблем навколишнього середовища річки Горинь, свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні порушеного питання висловлювали учасники засідання.

Зокрема було зазначено, що через свою байдужість та недалекоглядність окремі місцеві жителі, у тому числі приватні підприємці, Ізяслава активно забруднюють річку Горинь різноманітним сміттям, що у свою чергу створило небезпеку для здоров'я людей і довкілля. Так, звісно, відповідальні служби проводять періодичне прибирання на прибережних територіях, проте цього не достатньо. Крім того зупинились на питанні прибирання території біля р.Понорка, навколо острівка в м.Ізяслав, прилеглої території приватного сектору міста. Значну увагу приділили питанням ізоляції безпритульних собак, проведення операції «Нерест-2018», усунення стихійних сміттєвих звалищ.

Наступне питання порядку денного зібрання стосувалось проведення благоустрою біля пам'яток та пам'ятників району. За результатами обговорення порушеного питання було прийнято рішення створити оргкомітет з організації та проведення благоустрою, впорядкування біля пам'яток та пам'ятниківв населених пунктах району, до складу якого увійдуть органи місцевого самоврядування, райдержадміністрація, громадські організації та інші.

Також було обговорено ряд інших питань.

Останнє питання порядку денного стосувалось структури громадської ради, асаме було прийнято рішення щодо виключення окремих членів громадської ради зі складу дорадчого органу з певних причин та шляхом відкритого голосування обрано нового голову громадської ради – нимстав представник районної громадської організації ветеранів — учасників АТО Володимир Павлюк.

За матеріалами громадської ради при райдержадміністрації

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.