Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

22 березня відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ізяславській районній державній адміністрації.

Основним питанням порядку денного комісії обговорено вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней, а також посилення заходів з профілактики сказу на території Ізяславщини.

Вирішення даних питань є надзвичайно важливим для економіки країни, оскільки при проявах вищезазначених захворювань, особливо АЧС, забороняється вивіз продукції не тільки тваринного походження, а й рослинного за межі зони ураження. Відтак, виникає загроза експорту сільськогосподарської продукції за межі держави.

Під час засідання присутніх учасників ознайомлено із протоколами № 1 та 2 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій обласній державній адміністрації від 15.03.2017 р.

Обговорюючи тему африканської чуми свиней та сказу, було наголошено, що при виконанні усіх ветеринарно-санітарних вимог керівниками свиногосподарств та вжиття належних заходів відповідними службами району, дасть змогу попередити та не допустити розповсюдження даного захворювання в майбутньому, а у разі виявлення АЧС та сказу на території Ізяславщини – вчасно та оперативно відреагувати.

З метою посилення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району, а також посилення заходів з профілактики сказудержавна надзвичайна протиепізоотична комісія при районній державній адміністрації прийняла ряд протокольних рішень.

За матеріалами державної надзвичайної протиепізоотичної

комісії при районній державній адміністрації

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.