Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось урочисте вручення відзнаки Президента України «70 років Перемоги над нацизмом»

Відбулось урочисте вручення відзнаки Президента України «70 років Перемоги над нацизмом»

Відбулось урочисте вручення відзнаки Президента України «70 років Перемоги над нацизмом»

В рамках відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників ветеранам Другої світової війни Ізяславського району було вручено відзнаку Президента України медалі «70 років Перемоги над нацизмом».

28 жовтня, під час меморіального заходу з нагоди відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників, заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Левченком, головою районної ради Сергієм Шлегелем, Ізяславським міським головою Валентиною Корнійчук було вручено відзнаку Президента України медалі «70 років Перемоги над нацизмом» групі ветеранів, що проживають в місті Ізяслав.
Протягом жовтня відбулось вручення відзнаки ветеранам в селах Ізяславського району, яке провели керівники місцевих органів місцевого самоврядування району.


Довідка. Згідно Указу Президента України від 29 квітня 2015 року №249/2015 ,, Про встановлення відзнаки Президента України – ювілейної медалі ,,70 років Перемоги над нацизмом", даною нагородою відзначено 150 ветеранів Другої світової війни Ізяславського району.

Такою відзнакою нагороджуються особи з числа:

— учасників бойових дій та інвалідів війни, яким цей статус надано відповідно до Закону України ,, Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", які брали участь у бойових діях, обороні, партизанському, підпільному русі проти нацистської Німеччини та її союзників у роки Другої світової війни;

— колишніх неповнолітніх (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, створених нацистською Німеччиною та її союзниками в період Другої світової війни, а також дітей, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків;

— колишніх малолітніх (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язнів концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаних інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин.

ФОТОЗВІТ

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.