Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось щотижневе засідання координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сім

Відбулось щотижневе засідання координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сім

08 лютого відбулося засіданнякоординаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців. Головував на засіданні заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

На порядок денний винесено ряд актуальних питань, що стосуються мобілізованих та демобілізованих осіб Ізяславщини.

Одним із найвагоміших проблемних питань виявилось забезпечення пільгового перевезення учасників АТО та інших категорій громадян.

Як зазначалось виступаючими, закон про держбюджет на 2016 рік не передбачає коштів на перевезення пільгових категорій громадян, разом із тим, інші закони не скасували пільги. Тому дана зустріч була спрямована на врегулювання ситуації та відшукання варіантів вирішення проблеми.

Крім того членами координаційної групи обговорено етапи підготовки благодійної допомоги військовослужбовцям-землякам в зону АТО, яку планується відправити у третій декаді лютого поточного року.

Не оминули увагою й інших поточних питань, які турбують учасників АТО та їх членів родини.

Підсумовуючи засідання, Володимир Левченко зауважив, що щотижневі засідання проводяться задля координації дій виконавчої влади району та громадських благодійних організацій Ізяславщини. Координаційна група повинна володіти об'єктивною інформацією щодо потреб наших вояків та забезпечувати їх найнагальнішими речами, а також всебічно допомагати.

За матеріалами координаційної групи по питаннях

призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

284
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.