Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації

29 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук провів розширене засідання колегії райдержадміністрації за участю міського та сільських голів, а також керівництва структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розпочалось засідання із вшанування пам'ятіжертв трагедії Бабиного Яру (75-та річницяприпадає на 29 вересня).

Під час засідання колегії райдержадміністрації присутніми було детально розглянуто аспекти бюджетних питань.

Із першим питанням виступив начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель, котрий проаналізував стан фінансово-бюджетної дисципліни на Ізяславщині за 9 місяців поточного року. Сергій Володимирович підсумував наповнення дохідної частини та втрати районного бюджету за звітний період, а також озвучив результати дотримання економного та раціонального використання бюджетних коштів. Виступаючий наголосив на більш жорсткішому дотриманні режиму економії коштів та поділився із присутніми дієвими на його думку заходами щодо раціонального та ефективного використання бюджетних коштів.

Наступне питання стосувалось легалізації «тіньової» зайнятості населення на Ізяславщині. Доповів про проведену роботу щодо здійснення заходів по легалізації заробітної плати та відновлення балансу працюючих у поточному році начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олег Ткаченко. Він наголосив на тому, що легалізація зайнятості та підвищення рівня заробітної плати є базовим фактором для поліпшення добробуту населення та підвищення купівельної спроможності мешканців, реальний шлях поповнення бюджету району. Крім того детально зупинився на проблемних питаннях, а також запропонував шляхи покращення вищезазначеної ситуації на Ізяславщині.

Начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Ткачук підсумував завершення збирання врожаю сільськогосподарських культур та проведення комплексу осінньо-польових робіт в районі. Наразі повністю завершено збирання ранніх зернових на площі 22,1 тис.га, намолочено 116,8 тис.т зерна при урожайності 52,7 цнт/га. Найбільшу посівну площу ранніх зернових культур займала озима пшениця –10,1 тис. га (40 відсотків від посівних площ ранніх зернових), зібрано 58,2 тис.т, з кожного гектара отримано по 57,3 цнт/га.Також в сільськогосподарських підприємствах району здійснювалась заготівля кормів для потреб тваринницької галузі. В цілому для завершення збиральнихробіт господарникам району ще слід виконати значний обсяг робіт. Також доповідач поділився планами та прогнозами проведення посіву озимих культур під урожай сільськогосподарськими підприємствами.

Останнє питання порядку денного засідання колегії райдержадміністрації стосувалось плану роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2016 року. Із цим питанням виступив завідувач сектору організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Вадим Губернатор.

За результатами проведеної колегії прийнято відповідні рішення.

За матеріалами сектору організаційно-кадрової роботи

апарату районної державної адміністрації

89
RSS
Гость
18:09
А у форматі відео чи детальніше не можна було б?
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.