Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось районне свято обдарованості «Зоряний Олімп Ізяславщини»

Відбулось районне свято обдарованості «Зоряний Олімп Ізяславщини»

Відбулось районне свято обдарованості «Зоряний Олімп Ізяславщини»

25 травня 2016 року в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбулось районне свято обдарованості «Зоряний Олімп Ізяславщини», свято вшанування переможців та призерів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту учнівських наукових робіт учнів-членів МАН, конкурсів та спортивних змагань, які відбулись протягом 2015/2016 навчального року.

Щоб привітати інтелектуальну та спортивну еліту з числа учнівської молоді Ізяславського району, на свято завітали: заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Кирилюк, голова районного комітету профспілки працівників освіти Ірина Кушнірук, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук, керівники загальноосвітніх та позашкільних закладів району.

Гості заходу, звертаючись до учасників заходу, наголошували: «Великою перемогою для вас є те, що ви стали кращими. Цінуйте це, не збавляйте обертів, не збавляйте темпу. У житті кращими бути важко. Але якщо Бог вам дав талант, то працюйте. І ваша праця стане запорукою майбутнього життєвого успіху. Бажаємо вам, юні обдарування, постійно підвищувати рейтинги рідної школи, міста та району і надалі здобувати перемогу в інтелектуальних конкурсах».

Також гості виконали почесну місію та вручили грамоти, дипломи різних рівнів обдарованій учнівській молоді Ізяславщини. Під час святково дійства за сумлінну працю, відданість справі та високий рівень підготовкиучнів до участі у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах групу педагогічних працівників району було нагороджено грамотами Ізяславської районної державної адміністрації, Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради, відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Від Ізяславської районної профспілкової організації працівників освіти дітям-призерам конкурсів, олімпіад та спортивних змагань, батьки яких є членами організації, було вручено персональні грошові премії.

Творчий настрій учасникам заходу підняли мистецькі виступи вихованців та педагогів закладів освіти району.

Свято «Зоряний Олімп Ізяславщини» пройшло в урочистій, творчій, доброзичливій атмосфері. По завершенню заходу діти та їх наставники зробили пам'ятну фотографію.

Сьогодні день Ваш і Ваш час,

Й вершина перша Вам під силу,

Життя – це гарт, життя – це шанс,

Лише у праці здобувають крила.

В.Кучерук за матеріалами відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

159
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.