Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось перше засідання спостережної комісії при райдержадміністрації нової каденції

Відбулось перше засідання спостережної комісії при райдержадміністрації нової каденції

Відбулось перше засідання спостережної комісії при райдержадміністрації нової каденції

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.08.2016 № 691/2016-р сформовано склад спостережної комісії при райдержадміністрації нової каденції. Очолив комісію заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко. До новосформованого складу комісії увійшли громадські активісти та представники громадських організацій, районної ради та райдержадміністрації, які подали заяви про їх включення до комісії.

Перше засідання відкрив перший заступник голови райдержадміністрації – голова спостережної комісії попередньої каденції Павло Ковальчук, прозвітувавши про роботу попередньої комісії.

Володимир Левченко ознайомив усіх присутніх членів комісії із нормативно-правовою базою, що регламентує діяльність спостережної комісії, а також зазначив, що протягом нового трирічного терміну дії цей дорадчий орган продовжить напрацьовані в районі механізми громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Під час засідання присутніми членамикомісії обрано: Лященка Василя Петровича заступником голови спостережної комісії, а секретарем — головного спеціаліста сектору організації виробництва, переробки сільськогосподарської продукції відділу агропромисловогорозвитку райдержадміністрації Дмитра Люльчука.

Крім того було обговорено ряд організаційних питань функціонування новосформованого дорадчого органу.

Після вирішення організаційних питань присутні члени комісії розглядали справи осіб, які вчинили злочин, — мова йшла про продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю терміном на шість місяців для шести засуджених, про заміну не відбутої частини покарання більш м'яким – громадськими (4 осіб) та виправними (2 осіб) роботами, а також про надання помилування одному засудженому.

Учасниками засідання проаналізовано озвучені проблемні питання, за наслідками засідання прийнято відповідні рішення.

За матеріалами спостережної

комісії при райдержадміністрації

58
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.