Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відбулось останнє в 2020 році засідання колегії районної державної адміністрації

​Відбулось останнє в 2020 році засідання колегії районної державної адміністрації

24 грудня відбулось останнє в 2020 році засідання колегії районної державної адміністрації.

В ході засідання члени колегії розглянули стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації, виконавчих комітетах міської та сільських рад за 2020 рік та заходи щодо її покращення. Із даного питання виступила начальник відділу документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації Тамара Камінська. Зокрема вона зазначила, що серед документів, які перебувають на контролі в районній державній адміністрації, переважають питання: 35% — техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, 10% — житлово-комунального господарства,14% — праці, соціальної політики та погашення заборгованості, 11% — по архітектурі та містобудуванню, 5% — державної політики в галузях культури, освіти і роботи з молоддю, менше 3% затвердження, виконання бюджету та соціально-економічного розвитку, внутрішньої політики, відзначення державних свят, знаменних дат та інше.

Робота з покращення виконавської дисципліни в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі, адже від рівня виконавської дисципліни, контролю за реалізацією документів вищестоящих органів влади і власних рішень залежать у значній мірі результати роботи районної державної адміністрації. Організація роботи із виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, інших документів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови обласної та районної державних адміністрацій носить системний характер.

У звітному періоді основна увага була спрямована на системне забезпечення запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реалізацію комплексу організаційних та практичних заходів щодо виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими центральними органами виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голови обласної та районної державних адміністрацій.

Також на колегії було розглянуто питання «Про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України». Із даного питання інформацію надала головна спеціалістка з питань управління персоналу апарату районної державної адміністрації Ірина Ставнійчук.

Робота у сфері державної кадрової політики в районній державній адміністрації проводиться відповідно до Плану роботи з кадрами на 2020 рік, яким передбачено організаційні заходи щодо складу державних службовців та роботи з ними, підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців. Розроблені положення про структурні підрозділи районної державної адміністрації та посадові інструкції державних службовців, якими визначено їх функціональні обов’язки.

Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 21 листопада 2019 року № 247/2019-р «Про упорядкування структури апарату районної державної адміністрації» та від 21 листопада 2019 року № 248/2019-р «Про упорядкування структури районної державної адміністрації» гранична чисельність працівників затверджена в кількості 72 штатні одиниці, з них посад державних службовців – 67.

Із 67 посад державних службовців районної державної адміністрації 27 посад державної служби категорії «Б» та 40 посад категорії «В». Станом на 01 грудня 2020 року фактично працюючих – 66 державних службовців, в тому числі по апарату – 14 державних службовців, у структурних підрозділах – 52 державних службовців.

Щорічно державні службовці проходять навчання у Хмельницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. Протягом 2020 року в районній державній адміністрації підвищили кваліфікацію 11 державних службовців, пройшовши онлайн-навчання за програмами тематичних короткострокових семінарів в Хмельницькому регіональному центрі підвищення кваліфікації працівників органів державної влади органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій. Крім того, 80 % державних службовців в рамках самоосвіти пройшли онлайн-навчання на освітніх е-платформах.

Відповідно до вимог Закону України “Про запобігання корупції” державними службовцями районної державної адміністрації внесено до Єдиного державного реєстру декларацій 97 щорічних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік, 15 декларацій суб’єктів декларування, які припинили діяльність у районній державній адміністрації у 2019 році та 20 декларацій перед звільненням суб’єктів декларування, які припинили діяльність у районній державній адміністрації у 2020 році.

Фактів несвоєчасного подання та неподання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, працівниками районної державної адміністрації не виявлено.

Також члени колегії погодили проєкту планів роботи районної державної адміністрації на 2021 рік та І квартал 2021 року.

Сектор РДА

119
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.