Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось навчання з питань цивільного захисту населення

Відбулось навчання з питань цивільного захисту населення

На виконання плану-графіку проведення навчань Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області 06 вересня в залі засідань районноїдержавної адміністрації відбулось навчання із категорією посадових осіб у сфері цивільного захисту та відповідальних за організацію роботи консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування щодо порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, організації робіт із ліквідації та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення. Головував даним зібранням начальник цивільного захисту району, голова райдержадміністрації Борис Яцков. Також участь у цьому навчанні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко та керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк.

У ході проведення навчання було виявлено, що усі консультативні пункти при органах місцевого самоврядування потребують дооснащення наочною агітацією, літературою, пам'ятками про заходи безпеки тощо.

За результатами проведення обговорення керівникам консультаційних пунктів надано доручення щодо ініціювання вищезазначеного питання перед керівництвом установ.

Усі учасники навчання отримали посвідчення встановленого зразка терміном дії 3 роки.


За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

58
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.