Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось храмове свято

Відбулось храмове свято

Відбулось храмове свято

9 серпня в церкві святого великомученика і цілителя Пантелеймона Української Православної Церкви Київського патріархату в місті Ізяслав відбулась святкова божественна літургія присвячена престольному святу храму. На святкове богослужіння завітали представниками духовенства УПЦ КП Ізяславського, Шепетіського районів та з міста Нетішин Хмельницької області, представники єпархій УПЦ КП з Тернопільської та Рівненської областей та численні прихожани храму та гості міста.
Перед причастям до учасників богослужіння з пастирським словом звернувся священик. Зокрема він розповів про життєвий подвиг святого великомученика та цілителя Пантелеймона, на честь якого освячено храм, наголосив на необхідності братського відношення один до одного, не необхідності вірного служіння Богу, Святій Церкві, Україні. Також він закликав усіх молитися за мир для України, молити Бога та святого великомученика і цілителя Пантелеймона, щоб нам перемогти загарбників та за зцілення поранених у ході конфлікту.

Подарунком до храмового свята став новий іконостас. По завершенню Божественної літургії відбувся чин його освячення, також було освячено ікони внутрішнього оздоблення куполу храму.
По завершенню божественної літургії та чину освячення іконостасу настоятель храму митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук вручив церковні відзнаки благодійникам храму, майстрам, які створювали новий іконостас та ікони до нього.

Також прихожан храму та отця настоятеля привітали: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, настоятель костелу святого Йосипа Римо-католицької церкви о. Едуард Пюро.
Володимир Левченко від імені голови районної держаної адміністрації Бориса Яцкова та голови районної ради Сергія Шлегеля вручив громаді храму Грамоту районної державної адміністрації та районної ради за активну громадянську позицію та значний внесок у надання допомоги військовослужбовцям на сході України.


В ході святкування було здійснено хресну ходу з часточкою мощей св.вмч. і цл.Пантелеймона, що зберігаються в храмі. Після якого усіх присутніх із святом привітали вихованці недільної школи, яка діє при храмі.
По завершенню свята усі бажаючі змогли почастуватися смачною кашею та юшкою, якою пригощали члени районної громадської організації «Ізяславське козацьке товариство».

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату районної державної адміністрації

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.