Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

02 вересня відбулось чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації. Дане засідання провів очільник цієї комісії та заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

На засідання комісії також були запрошені представники замкової виправної колонії № 58 та Ізяславської виправної колонії № 31.

Відкриваючи засідання, Володимир Борисович нагадав присутнім членам про те, що основним завданням комісії є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

У ході засідання було розглянуто одну справу Ізяславської виправної колонії № 31 (щодо подання до районного суду про заміну невідбутої частини покарання на більш м'яке (громадські роботи) по одній особі) та чотирисправи Замкової виправної колонії № 58 (щодо продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю строком на три-чотири місяці по трьох засуджених та переведення одного засудженого із дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю).Крім того під час засідання обговорювались плани роботи спостережної комісії на поточний місяць.

Заслухавши всіх доповідачів, члени комісії прийняли ряд відповідних рішень.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

37
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.