Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відбулось чергове засідання новосформованої громадської ради при Ізяславській райдержадміністрації

​Відбулось чергове засідання новосформованої громадської ради при Ізяславській райдержадміністрації

17 жовтня відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації під керівництвом голови дорадчого органу Олександра Москаленка.

Участь у цьому зібранні також взяли перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, а також депутат Ізяславської міської ради Василь Тележинський.

Серед питань, винесених на розгляд громадської ради, значну увагу приділено питанню щодо подальшої долі танку САУ ІСУ-152. У ході запального обговорення порушеного питання було зазначено, що бойова машина перебуває на балансі Ізяславської міської ради.

Оскільки танк має післявоєнну історичну цінність для міста, тому було визнано за необхідне його зберегти, а також запобігти його руйнації.

Також учасниками зібрання обговорювалося про місця розташування цієї бойової техніки для загалу громадськості.

Наступне питання порядку денного засідання громадської ради стосувалось соціального захисту ветеранів війни в Ізяславському районі, реабілітації демобілізованих, а також про забезпечення путівками чорнобильців ІІ-ІІІ категорії та дітей війни. Із цими питаннями виступив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко. Посадовець озвучив кількість осіб вищезазначених категорій, котра перебуває на обліку в управлінні соціального захисту населення; поінформував у межах своєї компетенції про окремі питання соціального захисту відповідно до державних та районних цільових програм; а також про стан забезпечення путівками чорнобильців та дітей війни. Також Олег Валентинович відповів на численні запитання присутніх.

Про освітлення другорядних вулиць міста Ізяслав поінформував присутніх учасників зібрання депутат Ізяславської міської ради Василь Тележинський. У своєму виступі він зазначив, що вже проведено у порядку черговості освітлення окремих вулиць в місті Ізяслав. Також Василь Іванович висловив прохання, що у разі потреби проведення освітлення вулиць в місті, мешканцям цих вулиць слід звернутись із відповідною заявою до Ізяславської міської ради.

Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Анатолій Радкевич проінформував присутніх про оповіщення населення у разі надзвичайних ситуацій на Ізяславщині. Найпоширенішим методом оповіщення населення у разі надзвичайних ситуацій являються офіційні веб-сайти державних установ, а також ХАЕС. Зокрема озвучив об'єктові системи оповіщення, які діють на Ізяславщині, та наголосив на обов'язковому дотриманні оповіщених чітких вимог у разі надзвичайних ситуацій з метою недопущення непоправних наслідків.

Крім того працівники державних установ та органів місцевого самоврядування регулярно проходять відповідні навчання про організацію проведення відповідної роботи серед населення з питань цивільного захисту у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій в Ізяславському районі.

По завершенню засідання присутні члени громадської ради обговорили ряд інших питань.

За матеріалами громадської ради при райдержадміністрації

111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.