Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось чергове засідання координаційної групи при районній державній адміністрації

Відбулось чергове засідання координаційної групи при районній державній адміністрації

Відбулось чергове засідання координаційної групи при районній державній адміністрації з питань призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

29 лютого відбулося чергове засідання координаційної групи при районній державній адміністрації з питаньпризову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців. Воно розпочалосяз інформаціїблагочинногохрамів Ізяславського району Хмельницької єпархії УПЦ КП о.Володимира Ковальчука про волонтерську діяльність його, а також прихожан храму св. вмч. та цл. Пантелеймона. Далі про поїздку із благодійною допомогою на Схід України розповів волонтер, голова БО «Фонд Заславщини» ВолодимирЗуєв.

Присутні на засіданні розглянулипроблемне питання, пов'язане із фінансовим становищем, із яким зіткнувсяучасник АТО з РіпокЮрій Бугай.

Голова координаційної групи Володимир Левченко вручив подяку райдержадміністрації волонтеру Світлані Ящук. У свою чергу, Світлана Ящук розповіла про своє перебування на Херсонщині, де українці разом з кримськими татарами охороняють кордон з Кримом.

212
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.