Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання комісії  з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання комісії

з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Забезпечення реалізації прав дитини на сімейне виховання та всебічний розвиток було головним на порядку денному комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, засідання якої відбулося 29 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка.

На порядок денний винесено питання щодо захисту житлових і майнових прав та інтересів дітей, зокрема, про надання дозволу на приватизацію присадибної земельної ділянки, частина якої буде належати малолітній дитині, а також про надання дозволу на вчинення правочину – купівлі-продажу будинку за умови, що неповнолітні діти не втратять права користування цим житлом. Усі ці порушені питання вирішено на користь дітей.

Значну увагу приділено питанню доцільності повернення малолітньої дитини 2015 року народження її батькам. Проте це питання перенесено на наступне засідання комісії.

Зокрема вивчалось питання щодо доцільності влаштування малолітніх дітей 2008, 2011 та 2014 років народження, до дитячого будинку Хмельницької обласної ради терміном на 6 місяців у зв'язку із тим, що батьки дітей опинились у складних життєвих обставинах. Рішення прийнято в інтересах дитини.

Крім того членами комісії розглянуто та затверджено індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації.

По порушених питаннях були заслухані як заявники, так і члени комісії, які брали активну участь в обговоренні, висловлюючи власну думку, та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З усіх питань порядку денного комісія прийняла відповідні висновки та рекомендації.

За матеріалами служби у справах

дітей райдержадміністрації

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.