Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

На порядок денний засідання було винесено ряд питань, зокрема щодо призначення заявниці піклувальником над дитиною, позбавленою батьківського піклування; доцільності позбавлення батьківських прав колишньої дружини відносно сина та стягнення аліментів на його утримання; визначення способів участі заявника у вихованні сина, який проживає із матір´ю.

Усі порушені питання були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

Відповідно до розглянутих питань прийнято рішення, що спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

Крім того, присутніми переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт.

Підводячи підсумки засідання, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко наголосив, що кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави. Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ та організацій району у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, раннього соціального сирітства.


За матеріалами служби у справах

дітей райдержадміністрації

257
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.