Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

26 квітня під керівництвом голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

На розгляд комісії було винесено ряд важливих питань, усі вони різнобічні. Найважчими у розгляді та прийнятті рішень були справи щодо доцільності позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків та не беруть участі у вихованні дітей. Всі вони були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

Значну увагу приділено справі щодо можливості передачі дітей матері, котрій відбуло призначено покарання у вигляді позбавлення волі, для подальшого нею виховання дітей.

За результатами засідання членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, які в першу чергу спрямовані на збереження сімей, захист законних прав і інтересів дітей. Для вирішення окремих питань, які потребують подальшого вивчення, дано відповідні доручення службі у справах дітей та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації.

Під час розгляду питань щодо захисту майнових прав дітей було вирішено, що при наданні дозволів на вчинення правочинів стосовно оформлення земельних ділянок, права дітей не порушуватимуться.

Питання захисту прав дітей та сім'ї завжди актуальні та досить важливі, оскільки діти – це майбутнє нашої незламної держави, а сім'ї – це основні чарунки нашого суспільства, нашого українського народу та в цілому нашої непохитної української нації!

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

96
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.