Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

20 червня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. Дане засідання провів заступник голови райдержадміністрації, а також заступник голови комісії з питань захисту прав дитини Володимир Левченко.

Із матеріалами, що були подані до розгляду, членів комісії ознайомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Раїса Ткаченко. Вони стосувалися кількох важливих питань: про призначення опікуном над сирітським немовлям, про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно шестимісячного дівчинки, котра за рішенням виконавчого комітету сільської радибула відібрана від матері та влаштована в дитяче відділення Ізяславської центральної районної лікарні, а також щодо захисту майнових прав дітей.

Володимир Левченко зауважив, що, на жаль, в наш час гостро постає проблема створення відповідних умов та належного виховання дітей. Цьому свідчать питання порядку денного, котрі порушуються на кожному засіданні. Тому під час розгляду справ члени комісії мають подбати про добробут дітей. Інтереси та права дітей мають стояти на першому місці.

Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні, висловлюючи власну думку та свої пропозиції до відповідних рішень.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Крім того було переглянуто та затверджено індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

61
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.