Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Тривожним сигналом для українського суспільства є те, що значна частина сімей потребує соціально-психологічної допомоги через проблеми, які виникають між членами сім'ї, так і між сім'єю та її зовнішнім оточенням. Однією із впливових форм роботи із батьками таких сімей є заслуховування їх на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини.

Сьогодні, 13 березня, відбулося чергове засідання комісії при райдержадміністрації, котре провівзаступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії заслуховували присутніх заявників, з'ясовували всі факти та обставини по кожному окремому питанню та виносили відповідні рішення.

На комісії розглядались питання щодо стану виконання батьківських обов'язків відносно своїх дітей. Сім'ї різні, але проблеми, на жаль, ті ж самі. Знову порушуються права дітей і необхідно шукати шляхи допомоги маленьким незахищеним громадянам.

Значну увагу приділялось питанням доцільності позбавлення батьківських прав батьків відносно дітей. Дві справи вирішено позитивно, а одна — перенесена на наступне засідання, надавши батькам термін на виправлення поведінки та створення їхній донечцівідповідних умов для проживання.

На засіданні комісії вирішувалась доля двох дітей 2001 та 2003 років народження, позбавлених батьківського піклування, та однієї дитини 2002 року народження, яка перебуває у складних життєвих обставинах, щодо влаштування їх до дитячого будинку Хмельницької обласної ради.

Також визначався спосіб участі батька у вихованні двох його малолітніх дітей 2011 та 2013 років народження, котрі на даний час проживають зі своєю матір'ю.

Крім того, на зібранні обговорювалось питання надання дозволу на укладення договору про поділ спадкового майна після смерті батька між його дітьми 1991 та 2000 років народження.

Робота комісії пройшла злагоджено, члени були одностайні у вирішенні усіх порушених питань.

По завершенню засідання присутніми було переглянуто індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації, із подальшим їх затвердженням.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

57
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.