Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

​Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

Кожна дитина має право на проживання в сім'ї разом з батьками, або в сім'ї одного з них та на піклування батьків. Предметом основної турботи та основним обов'язком батьків є забезпечення інтересів своїх дітей. Однак не всі батьки це розуміють і не всі батьки готові це здійснювати. У зв'язку з чим, 16 жовтня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації.

Членам комісії довелося вирішувати питання доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно своїх двох неповнолітніх дітей; позбавлення батьківських прав батька відносно своєї донечки; влаштування двох малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку дідуся та бабусі.

Також вивчалося питання про виконання батьківських обов'язків батька та матері відносно їхньої доньки.

Решта питань стосувалися захисту житлових та майнових прав дітей, зокрема затвердження звіту про функціонування прийомної сім'ї, в якій виховується дитина-сирота.

Із матеріалами, що були подані до розгляду, членів комісії ознайомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Раїса Ткаченко.

Приймаючи рішення з розгляду порушених питань, члени комісії керувалися законодавчими актами у сфері охорони дитинства, повноважень органів опіки та піклування, до уваги брався вік дітлахів, їхній стан здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення. Вирішення питання захисту прав дітей базувалось на принципі першочергової турботи про них. По кожній сім'ї запропоновано алгоритм вирішення складних життєвих обставин.

Крім того, учасники заходу обговорили та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації.

З кожного питання прийнято конструктивні рішення, спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав та законних інтересів дітей, а також взято їх на контроль до повного виконання.

За матеріалами служби у справах дітей при райдержадміністрації

58
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.