Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

Кожна дитина має право на проживання в сім'ї разом з батьками, або в сім'ї одного з них та на піклування батьків. Предметом основної турботи та основним обов'язком батьків є забезпечення інтересів своїх дітей. Однак не всі батьки це розуміють і не всі батьки готові це здійснювати. У зв'язку з чим, 12 грудня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Володимира Левченка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації.

Членам комісії довелося вирішувати питаннядоцільність позбавлення батьківських прав матері відносно дитини 2014 р.н., яка відповідно до рішення виконавчого комітету сільської ради відібрана від матері з умов, які загрожували її життю та здоров'ю, та стягнення аліментів на утримання дитини; доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно двох її дітей, позбавлених батьківського піклування, 2014 та 2015 років народження, які відповідно до рішення Ізяславського районного суду відібрані від матері без позбавлення батьківських прав.

Також вивчалося питання про виконання батьківських обов'язків матір'ю відносно дітей 2008 та 2011 років народження. Решта питань стосувалися захисту житлових та майнових прав дітей.

Із матеріалами, що були подані до розгляду, членів комісії ознайомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Раїса Ткаченко.

Приймаючи рішення з розгляду порушених питань, члени комісії керувалися законодавчими актами у сфері охорони дитинства, повноважень органів опіки та піклування, до уваги брався вік дітлахів, їхній стан здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення. Вирішення питання захисту прав дітей базувалось на принципі першочергової турботи про них. По кожній сім'ї запропоновано алгоритм вирішення складних життєвих обставин.

Крім того, учасники заходу обговорили та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації.

З кожного питання прийнято конструктивні рішення, спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав та законних інтересів дітей, а також взято їх на контроль до повного виконання.

За матеріалами служби у справах дітей при райдержадміністрації

47
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.