Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

30 червня відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний винесено три питання.

Наталія Карун, адміністратор відділу з організації надання адміністративних послуг райдержадміністрації, прозвітувала про організацію роботи центру надання адміністративних послуг. Як зазначила доповідач «Реформування системи надання адміністративних послуг є одним із напрямків проведення децентралізації влади та адміністративно-територіального перетворення, що невідривно пов'язано зі створенням та вдосконаленням роботи центрів надання адміністративних послуг». Згідно інформації виступаючої станом на 22 червня 2016 року з початку року до центру звернулося 6325 осіб, що в порівнянні з відповідним періодом більше на 1795 звернень (4530), надано 6055 послуг, відповіднона 1684 послуги більше, ніж в аналогічному періоді минулого року (4371).В травні поточного року було затверджено перелік 101 послуги, що надаються через центр, що на 6 послуг більше, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року. Всі послуги без винятку, в тому числі послуги кадастрового реєстратора, надаються виключно через центр. Не дивлячись на встановлені законодавством терміни надання послуг, результати заявникам видаються значно швидше, а то і в день звернення.

Наступне питання порядку денного стосувалось стану готовності сільськогосподарських підприємств району до проведення збирання врожаю 2016 року, із яким виступив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Ткачук. У процесі обговорення питання посадовець зазначив, що посівна площа під урожай становить 57,2 тис.га. В сільськогосподарських підприємствах району підлягає до збирання 19,6 тис. га, ранніх зернових культур. З них озима пшениця – 10,2 тис. га, озимий ячмінь – 3,3 тис. га, жито 0,3 тис. га, яра пшениця – 1,7 тис. га, ярий ячмінь – 3,6 тис. га., овес – 0,2 тис. га, зернобобових 0,2 тис. га. Крім того по району підлягає до збирання 3,9 тис. га, озимого ріпаку, та 248 га. ярого ріпаку. В даний час в сільськогосподарських підприємствах проводитьсяпідготовка до проведення збирання озимого ріпаку та ранніх ярих зернових культур. Для успішного проведення комплексу жнивових робіт у районі необхідно 77,1 млн.грн. Закінчуючи доповідь, Володимир Ткачук зауважив на тому, що роботи по збиранню зернових планується закінчити в короткі терміни, які будуть залежати від погодних умов, якості підготовки зернозбиральної техніки та хліборобської вдачі.

Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2016 року поінформувала присутніх головний спеціаліст сектору організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Марія Кучерук.

За результатами розгляду питань порядку денного засідання колегії будуть прийняті відповідні розпорядження голови районної державної адміністрації.

За матеріалами загального відділуапарату райдержадміністрації

77
RSS
Гость
14:15
пана яцкова вже зі спини знімають))) запух трохи від кількамісячного запою…
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.