Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось чергове засідання громадської ради

Відбулось чергове засідання громадської ради

Відбулось чергове засідання громадської ради

при районній державній адміністрації

Вчора, 9 березня, відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. У роботі дорадчого органу взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук та заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

Серед питань, винесених на розгляд громадської ради, значну увагу приділено зверненню колективу Ізяславської центральної районної бібліотеки стосовно переселення працівників закладу. У залі засідань райдержадміністрації під час розгляду порушеного питання були присутні директор та окремі працівники районної бібліотеки. Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Павлович спільно із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Борисовичем пояснили присутнім, що комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації відвідала центральну районну бібліотеку з метою ознайомлення закладу на предмет аварійності. За результатами обстеження будівлі комісія вирішила провести необхідних запобіжних заходів — тимчасово призупинити масові відвідування другого поверху бібліотеки з метою недопущення можливих трагічних наслідків до тих пір, поки провідні фахівці не ознайомляться із центральною бібліотекою та не нададуть висновку. Крім того посадовці роз´яснили присутнім процедуру обстеження, визначення аварійності та вартості проведення ремонту закладу. У разі надання висновку відповідними фахівцями, у котрому буде зазначатись, що дана будівля являється аварійною, та якщо під час проведення відповідних ремонтних робіт виникне потреба тимчасового переселення майна та працівників бібліотеки – тоді порушене заявниками питання буде обговорюватись за участю дирекції бібліотечного закладу. Для отримання детальнішої інформації заступники голови райдержадміністрації порекомендували працівникам бібліотеки звертатись безпосередньо до балансоутримувача та власника будівлі, а саме до Ізяславської районної та міської рад.

Наступне питання порядку денного засідання громадської радистосувалось обрання секретаря громадської ради.Одноголосно прийнято рішення покласти функції секретаря на Лідію Загоруй. Далі відбувся розподіл членів громадської ради по сформованих комітетах.

Також присутніми було обговорено та сформовано план роботи громадської ради на поточний рік.

У ході засідання йшлося про створення умов для роботи громадської ради при райдержадміністрації, а також проведення консультацій з громадськістю та антикорупційних експертиз.

Крім питань, винесених на порядок денний засідання громадської ради, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Павлович довів до присутніх пропозиції до проекту Положення про громадську раду при Ізяславській районній державній адміністрації, поданого 21 лютого головою громадської ради до райдержадміністрації на затвердження.

Наступне засідання заплановано на 27 квітня 2017 року.

За матеріалами громадської ради при райдержадміністрації


91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.