Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації із волонтерами району

Відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації із волонтерами району

Відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації із волонтерами району

Третій рік поспіль тривають бойові дії на сході України, де українські силовики та військовослужбовці Збройних Сил відстоюють нашу свободу та незалежність. І можливо хтось вже зневірився, хтось звик до того стану речей, який відбувається, та тільки не ті, хто продовжує невтомно підтримувати та надавати безперебійну посильну допомогу українським військовим. Це громадські активісти, жителі району та інші патріотично небайдужі громадяни, утворивши волонтерський рух на Ізяславщині з початку проведення Антитерористичної операції на Сході України.

Головним гаслом волонтерської діяльності цих людей є: «Хто, як не ми?». І не дивлячись на складність економічної ситуації, вони продовжують допомагати учасникам АТО: хто ремонтує техніку, хто надає допомогу одягом та взуттям, хто — продуктами харчування та медикаментами.

Сьогодні, 16 лютого, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко провів особисту зустріч з представниками районного волонтерського руху.

Перш за все посадовець висловив подяку присутнім громадським активістам за їхню злагоджену та сумлінну роботу. Присутні обговорили актуальні питання їхньої діяльності, поділились пережитими моментами під час поїздки в АТО з метою доставки гуманітарної допомоги. «Кожна дрібниця – чи то шкарпетки, чи то чай, чи будь-що інше, для нас буденне – є великою підтримкою для воїнів, вони насправді усьому раді» — зазначили волонтери, які їздили на передову до земляків-захисників.

Крім того відбувся обмін думками та пропозиціями щодо кращої координації волонтерської роботи на Ізяславщині, визначили алгоритм допомоги учасникам АТО, та інше.

Також присутні обговорили кандидатів та церемонію нагородження відзнаками районної влади та волонтерських організацій активістів волонтерського руху нашого краю.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

55
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.