Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулася ювілейна ХХХ обласна виставка “Агро-Поділля 2017”

Відбулася ювілейна ХХХ обласна виставка “Агро-Поділля 2017”

16 вересня у місті Хмельницький відбулася ювілейна ХХХ обласна виставка «Агро-Поділля 2017», присвячена 80-річчю утворення Хмельницької області. На виставці була представлена продукція провідних вітчизняних та зарубіжних виробників продуктів харчування, сільськогосподарської техніки та обладнання. Також в широкому асортименті гостям виставки та жителям області було представлено досягнення сільськогосподарських підприємств області, промислову та продовольчу продукцію підприємств області, продукція бджільництва, підприємств харчової та переробної промисловості Хмельниччини, органічне виробництво, засоби захисту сільськогосподарських рослин, вироби народних умільців та багато іншого.

Право відкрити виставку було надано голові Хмельницької обласної державної адміністрації Олександру Корнійчуку та голові Хмельницької обласної ради Михайлу Загородному.

Звертаючись до учасників церемонії урочистого відкриття виставки, Олександр Корнійчук сказав: «Хмельниччина – край, який багатий на аграрні традиції та славиться своїми працьовитими людьми. Зaвдяки невтомним рукам хліборобів, аграрії області досягли вагомих результатів у виробництві сільськогосподарської продукції. Так, за темпами росту виробництва валової продукції за 8 місяців склав 104%». Також він зазначив, що на даний час в області повністю завершене збирання ранніх зернових і зернобобових культур, валове виробництво яких майже 1,8 млн. тонн при середній урожайності 56,3 центнери з гектара, і це найвищий показник у державі та підтвердження лідерства Хмельницької області в агропромисловому комплексі України.

Спостерігається в області зростання показників і в галузі тваринництва. З усіх категорій господарств Хмельниччина займає другі — треті місця в Україні за чисельністю поголів'я великої рогатої худоби та за виробництвом молока.

Цьогоріч для участі у виставці було запрошено понад 400 учасників з різних регіонів України. Завітали на Хмельниччину і зарубіжні гості з Польщі та Білорусі. 30 фірм і компаній по виробництву та продажу сучасної техніки для сільського господарства представили новітні модифікації комбайнів, тракторів, сівалок, плугів, малої техніки для господарств.

Вітаючи учасників та гостей з нагоди відкриття 30-ї ювілейної виставки, присвяченої 80-річчю утворення Хмельницької області, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук підкреслив величезну роль сільського господарства у розвитку економіки України. Посадовець висловив сподівання, що виставка «Агро – Поділля 2017» стане гарним майданчиком для розширення зв'язків між фермерами, підприємцями, підприємствами, бізнесом та інвесторами, а також популяризації продукції Хмельницької області.

«Я вірю, що разом ми зможемо досягти значних успіхів у розвитку аграрного сектору економіки Хмельниччини та справі утвердження нашого краю, як області з високоефективним виробництвом – шляхом застосування сучасних технологій вирощування сільськогосподарських рослин і утримання худоби,» – зазначив Олександр Олександрович.

Також О.Корнійчук та М.Загородний вручили кращим працівникам сільськогосподарської галузі області відзнаки обласної державної адміністрації та обласної ради. Приємно відзначити, що серед нагороджених і наш земляк працівник ФГ «Агро-Інвест» (с.Ліщана) Валерій Чинюк, якого із нагородою також привітали заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та генеральний директор ФГ «Агро-Інвест», депутат обласної ради Петро Павлюк.

Керівництво області під час виставки ознайомилось із представленими на виставці експозиціями.

Зокрема заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Ткачук представили голові обласної державної адміністрації Олександру Корнійчуку та голові обласної ради Михайлу Загородному експозиційні матеріали досягнень підприємств агропромислового комплексу Ізяславщини та підприємств ряду переробних підприємств району. Від імені аграріїв району керівникам області було вручено запашний ізяславський коровай. Також на виставці «Агро-Поділля 2017» свої досягнення продемонстрували: колектив ДП «Ізяславське лісове господарство» на чолі із директором Петром Курельчуком (лісівники Ізяславського району представили свої досягнення у спільній виставці лісівників області), колектив Плужненського професійного аграрного ліцею на чолі із директором Михайлом Лісовським, колектив Замкової виправної колонії № 58, колектив сільського обслуговуючого кооперативу «Відроджені традиції» із села Білогородка.

Також під час виставки діяв ярмарок із продажу різноманітної сільськогосподарської продукції безпосередньо від виробників. Серед тих, хто торгував на цьому ярмарку, були і підприємці із села Білогородка, котрі пропонували покупцям різноманітні саджанці. До речі їх товар користувався підвищеним попитом.

Святковий настрій гостей свята забезпечували кращі професійні та самодіяльні колективи закладів культури Хмельницької області.


Фото

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.