Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулася відправка призовників району

Відбулася відправка призовників  району

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 23 березня 2020 року № 103/2020«Про внесення змін до Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13» з 01 жовтня стартувала осіння призовна компанія.Осінній призов на строкову службу триватиме до кінця грудня. На строкову службу призивають юнаків у віці від 18 до 27 років, придатних до проходження служби, які не мають причин для відстрочки.

Від будівлі Ізяславського районного військового комісаріату 07 жовтня відбулася відправка чергової команди призовників Ізяславського району до обласного збірного пункту для проходження строкової військової служби в лавах Збройних Сил України та інших військових формувань.

Призовників району, їх рідних та друзів, із знаменною подією в житті привітали голова районної призовної комісії — заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, учасник АТО, начальник відділу з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Анатолій Радкевич. У своїх зверненнях до призовників, вони відзначили важливість виконання ними конституційного обов’язку по обороні України, побажали успіхів у проходженні військової служби, а також подякували батькам за виховання їх дітей, як вірних захисників України.

Також до призовників із пастирським словом звернувся благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук. Він благословив майбутніх воїнів на вірне служіння народу України.

Військовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату Сергій Царук зазначив, що обов’язок кожного чоловіка – захист своєї землі, сім'ї, держави! А Присяга на вірність народу України – непорушна клятва, це не просто прочитаний перед строєм текст. Присягу потрібно усвідомити та викарбувати в серці на все життя.

Із впевненістю зазначив Сергій Царук, що всі, хто сьогодні стоїть у цьому строю, сміливі, відповідальні люди, гідні нащадки бойової слави старших поколінь, здатні дотриматись та відродити кращі традиції нашого народу. Батьки призовників можуть пишатися – їхні діти зробили правильний вибір: пройти школу справжніх чоловіків.

Крім того військовий комісар повідомив призовникам про те, як саме відбуватиметься їхня служба, скільки часу вона триватиме та де переважно проходитиме. Призовники з вищою освітою служитимуть рік, решта – півтора року. Строковики не будуть залучатись до участі у виконанні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі із стримання збройної агресії Росії в Донецькій та Луганській областях. Військова служба сьогоднішніх призовників розпочнеться з навчальних центрів Збройних сил, де вони здобудуть первинні навики та знання, а пізніше продовжать службу відповідно до отриманої військової спеціальності в інших військових частинах.

За бажанням хлопці мають право після 3 місяців строкової служби підписати контракт із Збройними силами України на проходження служби і продовжити військову кар’єру. Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ. Беручи до уваги характер та особливості проходження служби у ЗСУ військовослужбовцям надається окремий, специфічний статус.

Зокрема військовий комісар зазначив, що служба в армії за контрактом – це можливість отримати гідну заробітну плату, виплату одноразової грошової допомоги при укладенні контракту, безкоштовну вищу освіту, також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування тощо.

Сектор РДА

255
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.