Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулася селекторна нарада з питань субсидій

Відбулася селекторна нарада з питань субсидій

Відбулася селекторна нарада з питань субсидій

27 липня, у районній студії селекторного зв'язку відбулася обласна селекторна нарада з питань призначення житлових субсидій та організації роботи щодо виплати одержувачам невикористаних сум субсидій під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Валерія Олійника.

У селекторній нараді від Ізяславщини взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олег Ткаченко та інші.

У ході засідання розглядалась ситуація на Хмельниччині з призначення житлових субсидій на літній період та з виплати одержувачам невикористаних сум субсидій. Також обговорювались недоліки у проведеній роботі та шляхи їх урегулювання.

Для Ізяславського району було дано зауваження по послабленій роботі в оформленні субсидій на літній період. Заступник голови райдержадміністрації Володимир Борисович надав пояснення з порушеного питання, озвучив причини та запевнив, що у стислі терміни буде покращено роботу в цьому напрямку.

Проте є й позитивні моменти в соціальній роботі Ізяславського району, а саме його відзначено як одного із кращих районів Хмельницької області, котрий забезпечив належну роботу по надходженню до управління соціального захисту населення райдержадміністрації заяв від енергоощадних родин для отримання зекономленої суми субсидії (понад 80%).

Під час селекторного засідання присутнім учасникам наголошувалось на посиленому проведенні роз'яснення порядку надання субсидій на літній та осінньо-зимовий періоди, повернення виплат невикористаних сум субсидій.

По завершенню селекторної наради, обласним посадовцем акцентувалась увага на ефективному виконанні завдань Уряду щодо недопущення зростання соціальної напруги в суспільстві та забезпеченні злагоджених дій місцевих органів влади.

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.