Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулася позачергова сесія Ізяславської районної ради

Відбулася позачергова сесія Ізяславської районної ради

Відбулася позачергова сесія Ізяславської районної ради

20 березня в приміщенні Ізяславської районної ради відбулась позачергова сесія районної ради. Засідання районного представницького органу провів її очільник Сергій Шлегель.

Перед початком роботи сесії голова ради Сергій Шлегель та голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков вручили рідним представників Ізяславського району, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, посвідчення та нагрудні знаки звання «Почесний громадянин Ізяславського району». Також Б.Яцков та С.Шлегель вручили нагрудні знаки «За вагомий внесок у розвиток Ізяславщини» групі жителів району, якими вони були нагороджені з нагоди 95-річчя від часу утворення Ізяславського району.

Перейшовши до порядку денного

31 позачергової сесії районної ради, депутати розглянули ряд звернень, зокрема, щодо стану дороги до Шекеринець та створення робочої групипо вивченнюпитання стосовно переселення відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Далі вони заслухали інформацію виконуючої обов'язки начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмили Крюкової про ліквідаціюДвірецькоїЗОШ І-ІІ ступенів. В обговоренні цього питання взяли участьдепутати районної ради Раїса Янкова, Віктор Петровський, Анатолій Матвійчук, Сергій Охремчук, а такожголова батьківського комітетуДвірецької школи. Після нетривалих дискусій депутати прийняли рішення про ліквідацію даного навчального закладу. У подальшому таке ж рішення було прийнято і стосовноліквідаціїКам'янського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок» та ЩуровецькоїЗОШ І-ІІ ступенів. Ще одним рішеннямбули внесені зміни до маршрутів руху шкільних автобусів на 2017/2018 навчальний рік.

Про внесення доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Ізяславського району на 2018 рік проінформував перший заступникголови райдержадміністрації Павло Ковальчук. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель доповів про внесення зміндо районного бюджету на 2018 рік. По кожному з цих питань були прийняті відповідні рішення. Депутатами в ході сесії було затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінкиземельних ділянок, що наданів оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованихна території Щуровецької сільської ради, та тих ділянок, що пропонуються до продажуна земельних торгах, розташованих на територіїДертківської, Кунівської, Сахновецької та Теліжинецької сільських рад. Також було прийнято рішенняпро безоплатнупередачу до комунальної власності територіальної громадиміста Ізяславоб'єктанезавершеного будівництва «Загальноосвітня школа» по вул.М.Микитюка, 98/1 в місті Ізяслав.

За матеріалами Ізяславської районної ради

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.