Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулася нарада з обговорення питання будівництва водогону в Михлі

Відбулася нарада з обговорення питання будівництва водогону в Михлі

Потреба у воді – одна з базових потреб людини. Хіба можна говорити про ефективний розвиток людства, якщо певна його частина взагалі позбавлена якісної питної води? Нині переважна більшість сільських населених пунктів позбавлені водопровідних мереж.

Не стала винятком й Ізяславщина. Лише два десятки сіл із 91 сільського населеного пункту Ізяславського району мають централізоване водопостачання. Для сільської місцевості – це величезна проблема.

У с.Михля Лютарської сільської ради, що розташоване неподалік від міста Ізяслав, проведено водопровідну мережу від міста до місцевої школи с.Михля. Користуються цими послугами 81 домогосподарство. Проте у цьому сільському населеному пункті проживають 887 чоловік.

Щоб вирішити цю нагальну проблему, а саме проведення будівництва водогону в селі Михля другої черги, у райдержадміністрації відбулося засідання за участю секретаря Лютарської сільської ради Наталії Риженкової, директора КП «Ізяславводоканал» Миколи Поліщука, працівників сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації, сектору містобудування, архітектури та будівництва. Це зібрання провів перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

У ході наради відбувся жвавий діалог між присутніми. Обговорювались та визначалися етапи урегулювання питання водопостачання у Михлі.

Кошторисна вартість проекту будівництва водогону у цій сільській місцевості, котрий був виготовлений кілька років тому та до якого внесено зміни у поточному році, становить на сьогоднішній день 4925,4 тис.грн.

За результатами дискусії було прийнято рішення наступного тижня провести зустріч за участю секретаря Лютарської сільської ради Наталії Риженкової, директора КП «Ізяславводоканал» Миколи Поліщука, проектанта та підрядника для обговорення подальшого процесу роботи.

За матеріалами сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації

120
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.