Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулася нарада в районній державній адміністрації

Відбулася нарада в районній державній адміністрації

01 листопада відбулася розширена нарада при голові районної державної адміністрації Бориса Яцкова за участю керівників органів місцевого самоврядування. У зібранні також взяли участь голова районної ради Сергій Шлегель, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники ряду державних установ в районі.

Такий формат зустрічі викликаний обговоренню ряду актуальних питань життєдіяльності Ізяславщини.

Першим до слова було запрошено заступника начальника Ізяславського районного відділу Славутського відділення Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Руслана Форсюка. У своєму виступі він закликав громадськість співпрацювати з дільничними офіцерами поліції з питань викриття незаконно виготовлення та торгівлі алкогольних напоїв та інших питань, а також закликав керівників органів місцевого самоврядування посприяти у встановленні відеоспостереження при виїздах за межі Ізяславського району.

Наступне питання порядку денного стосувалось змін в законодавстві на ринку електроенергії. Із порушеним питанням виступили перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук та заступник директора з реалізації електричної енергії Ізяславського РЕМу Анатолій Пуля.

Про оновлення документів у сфері цивільного захисту населення поінформував присутніх завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної державної адміністрації Анатолій Радкевич.

Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель для загалу проаналізував виконання та резерви наповнення місцевих бюджетів.

Значну увагу було приділено питанню організації надання населенню району субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо. Із цим питанням виступив начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олег Ткаченко. Відповідна інформація з цих питань регулярно висвітлюється на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та на шпальтах місцевих засобів масової інформації. Крім того очільник вищезгаданого управління зазначив про участь сільських рад у співфінансуванні Програми «Турбота» щодо забезпечення пільгових перевезень, а заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги Сергій Глєба -про участь сільських рад у співфінансуванні роботи середніх медичних працівників.

Не менш важливим питанням було про хід призову на строкову військову службу в районі, про що прозвітуваввійськовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату Сергій Царук.

Про затвердження переліку об'єктів та видів робіт, для порушників для яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних (громадських) робіт відповідно до статей 301, 311, 3211, 3251 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» поінформували присутніх начальник районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Оксана Закревська та провідний інспектор Ізяславського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації у Хмельницькій області» Вадим Левченко. У своїх виступах вони наголосили на тому, що адміністративні стягнення у виді суспільно корисних робіт призначається судом неплатникам аліментів, заборгованість в яких по сплаті аліментів перевищує шести місяців, призначається на термін від 120 до 360 годин і відбувається не більше 8 годин на день. Суспільно корисні роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт, вид яких визначає відповідний орган місцевого самоврядування. Крім того доповідачі детальніше зупинились на питанні оплати праці за виконану порушником роботу, механізм прийняття порушника для виконання суспільно корисних робіт та графік виходу на відпрацювання порушником даних робіт, та інше. Також для органів місцевого самоврядування було надіслано запити щодо погодження переліку об'єктів та видів робіт, на яких порушники будуть відбувати суспільно корисні та громадські роботи на 2019 рік.

Завершуючи засідання наради, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністраціїВіктор Кучерук поінформував присутніх про організацію проведення районної акції «Свічка Пам'яті» в населених пунктах району, котра стартуватиме з 05 листопада поточного року і триватиме протягом цього місяця. Із надісланих органами місцевого самоврядування району матеріалів формуватиметься загальнорайонний Звіт, який буде передано до фондів Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею під час районного меморіального заходу 24 листопада поточного року в місті Ізяслав.


За матеріалами сектору організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації

67
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.