Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулася нарада щодо виконання робіт із реконструкції КНС

Відбулася нарада щодо виконання робіт із реконструкції КНС

Голова районної державної адміністрації ІванФедорчук провів нараду за участі Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, завідувача сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Сергія Франкова, директора КП «Ізяславводоканал» Миколи Поліщуказ питання виконання робіт із реконструкції КНС по вулиці Горинська, 43А та каналізаційного напірного колектору в місті Ізяславіз представником підрядної організації.

Загальна кошторисна вартість проєкту – 13852,291 тис.грн. Роботи було розпочато ще в 2019 році. Цього року роботи ведуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку — 5898,058 тис.грн. Також у 2020 році з міського бюджету, в рамках співфінансування, було виділено кошти в розмірі 666,942 тис.грн.

На даний час завершено роботи із спорудження напірного колектору та переходу через річку Горинь.

На черзі роботи по капітальному ремонту приміщення КНС (укріплення, термомодернізація стін та перекриття, облаштування даху, монтаж системи вентиляції), монтування насосів та проведення комплексу робіт із встановлення автоматичної заслінки.

Іван Федорчук та Валентина Корнійчук вказали виконавцю робіт на необхідність дотримання виконання запланованого об’єму робіт у визначені терміни із дотриманням будівельних норм та забезпечення належної якості.Також голова райдержадміністрації наголосив на необхідності вчасного розрахунку із підрядником за виконані роботи з боку замовника.

За матеріалами сектору РДА

197
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.