Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулася чергова відправка призовників до лав Збройних Сил України

Відбулася чергова відправка призовників до лав Збройних Сил України

На Ізяславщині триває весняна призовна компанія. Весняний призов на строкову службу стартував 1 квітня і триватиме до кінця червня. На строкову службу призивають юнаків у віці від 20 до 27 років, придатних до проходження служби, які не мають причин для відстрочки.

24 квітня, на території Ізяславського районного військового комісаріату була проведена чергова відправка молодого поповнення на строкову військову службу. Цього разу відправка була найчисельнішою – 12 чоловік.

Їх привітати прибули представники влади, командування, рідні та близькі.

До майбутніх українських армійців звернувся перший заступник голови райдержадміністрації, голова призовної комісії Павло Ковальчук: «Вже стало доброю традицією проводити такі урочисті проводи. Ця подія – завжди хвилююча і водночас урочиста: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів. Звертаючись до призовників, хочу наголосити, що де б ви не проходили службу, пам'ятайте одне, що служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Ізяславщина завжди пишалась своїми синами, які мали за честь виконати свій обов'язок перед Батьківщиною.

Хоч військова служба – це нелегке випробування навіть для фізично сильних людей, але я переконаний, що кожен із вас пройде його з гідністю. Бажаю вам сил та незламності духу, аби з честю виконати почесний обов'язок громадянина України».

Крім того посадовець подякував призовникам за те, що не шукали шляхи ухилення від армійської служби.

Із напутніми словами звернувся до призовників районний військовий комісар Сергій Царук. У своєму виступі він зазначив, що обов'язок кожного чоловіка – захист своєї землі, сім'ї, держави! А Присяга на вірність народу України – непорушна клятва, це не просто прочитаний перед строєм текст. Присягу потрібно усвідомити та викарбувати в серці на все життя. Із впевненістю зазначив він, що батьки призовників можуть пишатися – їхні діти зробили правильний вибір: пройти школу справжніх чоловіків.

Крім того сьогодні служити в українській армії ще більш почесно, адже спільними, всенародними зусиллями, за дуже короткий термін, вдалося відродити наше військо, яке нині захищає нашу державу від зовнішнього агресора.

Також Сергій Васильович поділився своїм приємним враженням від того, що сьогодні серед призовників є двоє рідних братів, які разом вирішили пройти військову службу. Для них прикладом для наслідування став їхній старший брат, котрий нещодавно повернувся із військової служби.

Також військовий комісар Сергій Царук повідомив призовникам про те, як саме відбуватиметься їхня служба, скільки часу вона триватиме та де переважно проходитиме:

-призовники з вищою освітою служитимуть рік, решта – півтора року;

-хлопці будуть розподілені та направлені для проходження служби до постійних пунктів дислокації різних військових частин Збройних сил, переважно до військових частин сухопутніх військ;

-під час армійської служби є можливість здобути освіту водія чи механіка-водія.

Військовий комісар Сергій Васильович запевнив родини, що їх діти проходитимуть службу в добрих умовах та ні в якому разі не залучатимуться до виконання бойових завдань в зоні проведення Операції об'єднаних сил.

Крім того призовники мають право після 11 місяців строкової служби укласти контракт із Збройними силами України на проходження служби та стати професійним військовим. Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ. Беручи до уваги характер та особливості проходження служби у ЗСУ військовослужбовцям надається окремий, специфічний статус.

Зокрема військовий комісар зазначив, що служба в армії за контрактом – це можливість отримати гідну заробітну плату, виплату одноразової грошової допомоги при укладенні контракту, безкоштовну вищу освіту, також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування тощо.

Також військовий комісаріат нагадав, що якщо призовнику за будь-яких обставин не дійшла повістка і і він не має права на відстрочку необхідно самостійно прибути до військового комісаріату за місцем перебування на військового обліку для проходження призовної комісії. Питання призову, надання відстрочки приймається районною призовною комісією та регулюється Законом України «Про військовий обов'язок та військову службу».

Військовий комісар побажав призовникам із гідністю упоратись із покладеним на них завданням, опанувати військову спеціальність і бути гідними захисниками України, а також вручив призовникам їх перший військовий документ – військовий квиток.

Кожній матері дуже важко відпускати своїх дітей, але вони розуміють, що військові навички нині потрібні кожному чоловікові в умовах агресії сусідньої держави Росії. Військова служба – це нове випробовування у житті їхніх синів.


За матеріалами Ізяславського районного військового комісаріату

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.