Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулася 32 позачергова сесія районної ради

Відбулася 32 позачергова сесія районної ради

Відбулася 32 позачергова сесія районної ради

26 квітня в приміщенні Ізяславської районної ради відбулась 32 позачергова сесія районної ради. У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Сергій Шлегель, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук та сільські голови району, ряд керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перед початком роботи сесії депутати районної ради вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи.

Позачергова сесія районної ради розпочалася зачитуванням головою районної радивідповідей із різних інстанцій на попередні депутатські запити. Перейшовши до питань порядку денного, депутати заслухали інформацію військового комісара райвійськкомату Сергія Царука про виконання районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації, військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування тапропагування військової служби за контрактом у Збройних силах України на 2015-2017 роки. Після цього вони затвердили Програму «Військово-патріотичного виховання», підготовки молоді до військової служби, рекламування тапропагування військової служби за контрактом у Збройних силах України на 2018-2020 роки».

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавельознайомив присутніхіз звітомпро виконаннярайонного бюджету на І квартал 2018 року та інформацієюпро змінидо районного бюджету на нинішній рік.

Далі були прийняті рішення про реорганізацію Мокрецького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» шляхом приєднаннядо Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім.О.П.Онищука, гімназія» та про реорганізацію Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ступенів шляхом приєднання до Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Були розглянуті на сесії і питанняпро доповненнядо освітнього округу в Ізяславському районі, про затвердження Статуту Ізяславської центральної районної лікарні в новій редакції та ін.

Рішенням сесії районної ради за результатами конкурсу було затверджено Ігоря Костюка на посаді директора Ізяславського районного будинку культури та Людмилу Левицьку на посаді директора Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею.

Насамкінець депутати розглянули питанняпро надання матеріальної допомоги громадянам району.

За матеріалами Ізяславської районної ради

79
RSS
Гость
10:07
Прийміть рішення про підняття червоно чорного прапору на державних установах та по місту у визначні дати для країни
Гость
11:25
Найближче свято яке буде це день перемоги над фашистськими загарбниками, день міста в ці та інші визначні дні підняти червоно чорний прапор.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.