Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась зустріч влади та представників бізнесу Ізяславщини

Відбулась зустріч влади та представників  бізнесу Ізяславщини

19 червня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова з представниками бізнесу району. У зустрічі також взяли участь представники районної ради, міської ради, структурних підрозділів районної державної адміністрації, податкової інспекції, правоохоронних органів, сільських рад району та інші.

«Ця зустріч є спробою обговорити наболілі проблеми підприємців, вирішити, що можна зробити для них на місцевому рівні, та як сприяти їх розвиткута процвітанню району. Звернути увагу на тих людей, які сьогодні платять податки, завдяки яким існує район, — наголосив в ході зустрічі очільник райдержадміністрації, -Ми зацікавлені у розвитку підприємництва, бізнесу в районі, тому, що основний податок, який надходить у бюджет – це податок з доходів фізичних осіб. І що більше буде працюючих, на наших підприємствах, установах та організаціях, то більше отримаємо податків, зможемо більше зробити для Ізяславщини. У підприємців є чимало проблем і влада має сприяти розвитку бізнесу».

Звертаючись до підприємців, Борис Олександрович проаналізував економічно-політичну ситуацію в районі та запропонував проводити подібні зустрічі регулярно – з метою виявлення актуальних проблемних питань і спільного пошуку шляхів їх вирішення.

Голова райдержадміністрації запросив присутніх до відвертого діалогу і висловив сподівання, що зустріч буде корисною для обох сторін. Під час спілкуваннякожен із присутніх мавзмогу висловити свою точку зору чи подати пропозицію. Адже, розвиток бізнесу — це і нові робочі місця, і бюджетні надходження всіх рівнів. І така співпраця є взаємовигідною. Дана зустріч саме й спрямована на те, щоб показати людям ще раз: між владою та бізнесом є перспективи для плідної співпраці.

Підводячи підсумки зустрічі, голова райдержадміністрації Борис Яцков сказав: «Я завжди готовий підтримати будь-які ідеї та пропозиції на користь громади району та створення умов реалізації підприємницької діяльності».


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

89
RSS
Гость
12:27
З «представників бізнесу » бачу тільки вгодовані потилиці державних службовців — зустріч вдалася, «галочка » поставлена, ура!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.