Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась зустріч ветеранів військової служби з учнівською молоддю

Відбулась зустріч ветеранів військової служби з учнівською молоддю

Нещодавно в Білівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», у рамках заходів військово-патріотичного виховання молоді, відбулася зустріч учнів закладу із членами районної громадської організації «Рада ветеранів 8бригади спеціального призначення». На зустрічі з учнями старших класів був присутній голова громадської організації Василь Тележинськийта його побратим Олексій Ткачук. В ході візиту Василь Іванович розповів учням 9-11 класів про бойовий шлях 8-ї бригади спеціального призначення, в якій несли і несуть службу чимало наших земляків, про участь військовослужбовців частини в бойових діях в Афганістані, миротворчих операціях під егідою ООН.Окремо Василь Іванович зупинився на участі 8 полку спеціального призначення у бойових діях на сході України в рамках проведення антитерористичної операції та волонтерську діяльністьгромадської організації, у допомозі нашим захисникам військовою амуніцією, продуктами харчування.

Із великим інтересом учні ознайомилися із військовим обладнанням та деякими зразками навчальної зброї, яку привезли із собою ветерани військової служби. Вихованці мали змогу примірятибронежилет, потримати в руках іншу військову амуніцію, якою користуються сьогодні сили спеціального призначення.

Василь Іванович та Олексій Федорович продемонстрували на практиці як потрібно розбирати і збирати автоматКалашникова і дали можливість зробити це дітям, які із великим задоволенням виконували цю вправу як хлопці, так і дівчата.

На завершення зустрічі гості продемонстрували відеофільм про сьогоднішні будні 8 полку спеціального призначення на передовій та таку необхідну волонтерську діяльність, в якій потребують наші хлопці, які боронять наш спокій на буремному Сході України.

За матеріалами Білівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів дитячий садок»

228
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.