Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась зустріч із поетом Михайлом Гримаком

Відбулась зустріч із поетом Михайлом Гримаком

6 травня в Ізяславській центральній районній бібліотеці відбулась зустріч із поетом, жителем села Щурівці, що на Ізяславщині, Михайлом Гримаком.

30 років свого життя Михайло Гримак пропрацював на освітянській ниві, нині пенсіонер. У ході зустрічі поет розповів присутнім про свій життєвий та творчий шлях.

Михайло Йосипович презентував свої збірочки, яких у творчому доробку автора є три. Першою книгою, яка вийшла в друк у 2018 році, є літературно-художнє видання «Симфонія життя». Вона містить твори, які наповнені тонкою проникливою лірикою. Ніжними барвами поет описує свої душевні переживання та роздуми на фоні прекрасних картин природи рідного краю. Книга розрахована на широке коло читачів.

Чимало віршів було зачитано автором із ліричної збірки «Листопад», яка є тематично-ідейним продовженням «Симфонії життя», – ліричним щоденником його душі.

Глибина мислення, щирість та емоційна проникливість, втілені в поетичні образи, безсумнівно, знайдуть шлях до серця читача.

Форма подачі та невимушена атмосфера зробили захід цікавим і нешаблонним. Учасники подякували Михайлу Йосиповичу за теплу зустріч та подаровані книги для бібліотеки і побажали нових творчих доробків, натхнення та ентузіазму.


За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.