Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась урочиста сесія районної ради

Відбулась урочиста сесія районної ради

Відбулась урочиста сесія районної ради

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

За доброю традицією, уже майже двадцять років поспіль 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування.

У рамках святкування цієї події відбулась урочиста сесія районної ради, в якій взяли участь депутати районної ради, представники місцевої влади, сільські голови району, працівники виконавчого апарату районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

З вітальною промовою до учасників зібрання звернувся очільник представницької влади району – Сергій Шлегель. Він зазначив, що представникам органів місцевого самоврядування випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Також наголосив, що наполеглива та самовіддана праця керівників органів місцевого самоврядування, їх високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та громадська позиція є гідним внеском у розбудову Ізяславщини. Також Сергій Вадимович побажав депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування нових професійних здобутків, оптимізму і мужності, творчої наснаги та родинного благополуччя, невичерпної енергії у благородній праці на благо рідної України, її славного народу.

Після вітальних слів очільник районної ради прозвітував про проведену роботу у поточному році. За його словами, особливим за значимістю завданням у звітному періоді було формування, затвердження та наповнення районного бюджету спільно з усіма учасниками цього процесу. Спільними зусиллями влади, депутатського корпусу місцевих рад та громадськості району досягнуто певних результатів.

Визначаючи важливу роль місцевого самоврядування у розвиток Ізяславщини, на адресу присутніх у залі лунали теплі слова привітань та щирих побажань від гостей зібрання.

Продовженням свята стала урочиста церемонія відзнак. З нагоди Дня місцевого самоврядування, за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, становлення і розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм нагороджено грамотами та подяками кращих представників органів місцевого самоврядування району.

Після цього відбулось пленарне засідання сесії районної ради. На розгляд сесії було винесено два десятки питань, які відповідно до Регламенту роботи Ізяславської районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії ради. Зокрема йшлося про внесення змін до: районного бюджету на 2017 рік; Програми «Освіта Ізяславщини на 2016-2020 роки» в частині «Напрями діяльності», розділ ІІ «Загальна середня освіта», проект «Рівний доступ до якісної освіти»; Програми «Діти Ізяславщини» на 2017-2022 роки.

Крім того обговорено районну Програму «Турбота на 2018-2019 роки»; районну Програму забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду Ізяславського району на 2018-2020 роки; районну комплексну Програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2018-2019 роки; хід виконання Комплексної Програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та розвитку цивільного захисту Ізяславського району Хмельницької області на 2014-2018 роки; хід виконання Програми організаційного забезпечення та підтримки діяльності Ізяславської районної організації ветеранів Організації ветеранів України на 2015-2018 роки; хід виконання Районної комплексної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2015 -2018 роки; про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року, надання матеріальної допомоги та інші.

Після нетривалого обговорення та отримання відповідей на запитання по кожному із питань було прийнято відповідні рішення шляхом голосування.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.