Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась учнівська конференція «Час вибрав саме вас…»

Відбулась учнівська конференція  «Час вибрав саме вас…»

Цих молодих людей уже не має серед нас, але світло їх душ все ще світить нам через роки… Десять наших земляків загинули при виконанні військового обов'язку на далекій землі Афганістану. Це були чуйні, відважні воїни. Священна пам'ять про мужніх воїнів, невимовне горе рідних, важка утрата для тих, хто зобов'язаний для них життям. Але ще більш несправедливою здається їх смерть тому, що це були не лише відважні воїни, вірні друзі, люблячі сини та брати, це були Люди із великої букви.

Афганістан. Від самого слова стає моторошно. Скільки молодих воїнів віддали про своє життя в ім'я чужих інтересів, які волею долі стали жертвою політичних амбіцій.

Про це та багато іншого пов'язаного із військовими діями 1979-1989 років Радянського Союзу в Афганістані говорилося на учнівській конференції, котра відбулась в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія». Захід був присвячений Дню пам'яті О.Онищука та уродженців Ізяславського району, що буде відзначатись 31 жовтня поточного року. Організатором конференції виступила вчитель історії та бібліотекар закладу Зоя Тукало.

Учні закладу освіти розповіли про життя уродженців Ізяславщини, які загинули в Афганістані: Олега Онищука, Віктора Стасюка, ВолодимираДорошука, Володимира Малиновського, Володимира Богуцького, Анатолія Леха, Миколу Остапчука, Сергія Фурмана, Юрія Франкова, Олександра Ковальчука.

Перед учасниками зібрання виступив учасник війни в Афганістані, голова районної громадської організації учасників війни в Афганістані Василь Тележинський.

Під час заходу було зазначено, що в Україні виросло нове покоління, виховане на героїзмі своїх сучасників. Вони не думали, що за незалежність їхньої Батьківщиниприйдеться віддати життя на війні із загарбником на сході України. Всі присутні на заході вшанували пам'ять усіх загиблих в Афганістані, загиблих за свободу, незалежність та територіальну цілісність України ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ.

По завершенню конференцію її учасники поклали квіти до меморіальних дошок пам'яті О.Онищука та М.Микитюка.


За матеріалами Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія»

105
RSS
Гость
00:12
Дивитися гидко
Гость
00:12
Коли врешті-решт з дітей знімуть ці фартухи, пережитки минулого
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.