Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась тижнева нарада в районній державній адміністрації

Відбулась тижнева нарада в районній державній адміністрації

Відбулась тижнева нарада в районній державній адміністрації

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков 15 січня провів щотижневу нараду із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних структур центральних органів влади, ряду керівників установ, підприємств та організацій.У нараді взяв участь голова районної ради Сергій Шлегель.

У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, що заплановані на поточний робочий тиждень. Зокрема про стан справ проінформували начальник Ізяславського районного відділу Славутськоговідділення Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Олександр Паламарчук та начальник Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій областіВіктор Матвійчук.

Про роботу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо організації пільгового перевезення громадян району доповів його начальник Олег Ткаченко. Про початок ІІ семестру в закладах освіти району проінформувала присутніх начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук.

У ході наради заступник головного лікаря Ізяславської центральної районної лікарні Світлана Кущук та заступник головного лікаря Ізяславського РЦ ПМСД Сергій Глєба проінформували про факти виявлення захворювання на кір в Ізяславському району та про організацію роботи щодо проведення профілактичних щеплень проти кору в районі.

Головою райдержадміністрації окремо було звернуто увагу на проведення комплексу заходів відповідними структурами щодо недопущення нещасних випадків під час відзначення свята Водохреща у населених пунктах району.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апаратурайдержадміністрації

73
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.