Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

24 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук провів щотижневу нараду за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних підрозділів центральних органів влади.

У ході наради було проаналізовано підсумки роботи районної державної адміністрації за тиждень, що минув, та визначено основні завдання на новий.

Під час наради про хід жнивної кампанії 2017 року проінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Ткачук. Він зокрема зазначив, що на даний час темпи збирання зернових культур дещо нижчі від аналогічного періоду 2016 року. Основною причиною цього є значна кількість опадів, які випали за останній час. Також Володимир Васильович наголосив, що внаслідок негоди і буревію, які пройшли окремими територіями Ізяславського району, втрачено врожай на площі близько 5 відсотків від посіяних зернових культур.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко доповів про роботу очолюваного ним управління із призначення субсидій та допомог на літній період. Також ним було наголошено на необхідності більш ширшого інформування отримувачів субсидій, які зекономили кошти субсидії на газ та електроенергію, про повернення частини коштів їм готівкою. Для цього, зазначив О.Ткаченко, людям необхідно звернутись із відповідною заявою в управління соціального захисту населення райдержадміністрації до 1 вересня поточного року.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

58
RSS
Гость
10:12
Побудуй те дві зупинки автобусні в районі ,, Бабиного гори,, перша коло ,, Газового господарства,, друга при в'їзді в місто напочатку міської зони, добавте ці зупинки до маршруту автобусів ✓ 4 або ✓ 3, це покращить сполучення цього району з містом і інфраструктурою, там теж живуть люди, діти в них теж є свої потреби, школа, дитячий садок, базар, вокзали та інше.
Гость
10:15
Владі треба думати про людей ане про бізнес і вигідні проекти.вас для цього вибирали,,, служити народу,,,.
Гость
23:54
А в них навпаки люди слуги, і люди повині служити чиновникам.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.