Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

21 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та голова районної ради Сергій Шлегель провели чергову робочу нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних підрозділів центральних органів влади та ряду підприємств, установ та організацій району.

Розпочалась нарада із інформації першого заступника голови районної держаної адміністрації Павла Ковальчука про День Гідності та Свободи. Також всі присутнівшанували Хвилиною Пам'яті борців за свободу України.

Про стан із ліквідації наслідків негоди на Ізяславщині проінформували: завідувач Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України Віктор Матвійчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Пилипчук.

Також Павло Ковальчук наголосив на необхідності вжиття всіма службами району вичерпних заходів щодо недопущення на території району захворювання на АЧС у зв'язку із наближенням джерел захворюваності до меж району (13 листопада виявлено джерело захворюваності в селі Воронківці Старокостянтинівського району).

Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель виступив із питанням забезпечення прийняття бюджету району на 2017 рік та звернув увагу розпорядників бюджетних коштів на вжиття вичерпних заходів щодо завершення 2016 бюджетного року.

Керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Манзюкпроінформувала усіх учасників наради із планомпроведення запланованих заходів на тиждень.

За матеріалами районного оперативного штабу

34
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.