Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Відбулась тижнева нарада в райдержадміністрації

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко 7 листопада провів нараду із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних підрозділів центральних органів влади в Ізяславському районі.

Перед учасниками наради виступили: т.в.о. начальника Ізяславського відділення поліції Славутського відділу ГУНП України в Хмельницькій області Олександр Паламарчук, т.в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі Микола Цебрик, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Пилипчук.

На нараді було детально розглянуто питання щодо стану забезпечення централізованим водопостачанням населення міста Ізяслав. Про цеучасникам наради розповіла Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. Вона зокрема зазначила, що на вихідні сталасяаварійна ситуаціянамережах КП «Ізяславводоканал», і це призвело до відсутності централізованого водопостачаннязначної частини споживачів. В даний час ведуться ремонтно-відновлювальні роботи і в найближчий час водопостачання буде забезпечено у повному обсязі.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

15
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.